20/12/2020 – ה׳ בטבת ה׳תשפ״א

האם להתחסן?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

5 תגובה

שיתוף ב print
הדפס

"איך תדע אם האורות שלפניך, אלו שני אופנועים או משאית" – שאלו 'הגשש החיוור' וענו – "אתה נוסע, אם עברת סימן שאלו שני אופנועים"

מכבש החיסונים הזכיר לי נשכחות. בדיוק כך – בחסימת כל דיון של ממש – העבירו את הסכמי אוסלו ואת ההתנתקות – ובדיוק כך, בלי שום דיון של ממש, בלי שום הצפה של דעות המומחים המתנגדים – מחסנים עכשיו את כל העולם, בחיסון שעלול להתברר – כמשאית.

image_print
5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
יהודית שטיינברג
יהודית שטיינברג
3 days ago

משה פייגלין , ניסחת באופן מדויק. לפי דעתי הליוויתנות הזו תקפה גם בנושא ההסכם ההוא עם נסיכויות המפרץ.. מוזר ביותר והריצה לשם, והפיתוי כאילו זה אחרון ערכי הטבע המופלאים והפתוחים חסרי המגבלות. בימים ההם של שיחות אוסלו עשיתי דברים מתוך מפלגת העבודה כ"מאוכזבת ממשלת רבין עבודה 1992" היתה אופוזיציה בתוך העבודה – אופוזיציה שאף אחד שם לא יצא נגדה באופן הנורא שיוצאים נגד דברים במחנה הלאומי. מידת האלימות מפחידה ממש, ההתבטאויות הקובעות שיש "יהודים אותנטיים" ויש כאלה שהם לא… ועוד דברים הזויים ומסוכנים, ואף אחד שם בצד ההוא של המפה הפוליטית לכאורה ימין ולכאורה המחנה הלאומי – לא פוצה פה ולא מפסיק את ההסתה הפרועה הזו ההשנאה והפילוג. וכך זה גם במה שהעלית כאן נושא החיסון שאסור להביע שום חשיבה אחרת. בדיוק אותו סוג דיבור קוטל . מזעזע ! לא חשבתי שבמדינת היהודים יכול להיות דבר כזה. כי הרי השיח הפתוח שהיה בחינוך של פעם הביא רעיונות ושיח מפרה ויצירתי.. היה היה. מקוה שלא נגמר .

אביתר יעקב מיכלשוילי
אביתר יעקב מיכלשוילי
28 days ago

החיסון של מודרנה ופייזר בטוח לפי המחקר ולפי אישור הfda בנוסף לכך שהטכנולוגיה שלו נוסתה בעבר בהצלחה.

Jacob Bitton
Jacob Bitton
28 days ago

נוסתה מתי??

יחיאל
יחיאל
28 days ago

חבל משה, הערכתי אותך והיו לך רעיונות טובים. אבל לאחרונה נראה יותר ויותר שממש התמכרת להיות האיפכא מסתברא והבחור הרע שנותץ את כל המוסכמות הנורמטיביים, כולל בהפצת סרטונים מסוכנים ומגוחכים כמו זה. באמת חבל, כי לא זה לדעתי מה שיתן לך את הבמה, וגם לא את היכולת להשפיע.

דביר לייכטר
דביר לייכטר
29 days ago

קצר וקולע!

כתבות נוספות

ד"ר יאיר וייסמן סמל מדינת ישראל הוא מנורת שבעת הקנים. הסמל כה חשוב למדינת ישראל עד שנקבע עונש של שלוש שנות מאסר לפוגע בכבודו,
ד"ר יאיר ויסמן

כותבים אורחים

שידור הלייב השבועי מיום חמישי 21-01-2021

5X5

על תרגילי ההשהיה הפוליטיים של פרעה, ועל סוד הדברת המגיפות. רגע ההכרעה מתקרב. עוד מעט ויתחולל האירוע הגדול שישנה לעד את ההיסטוריה האנושית. עמו
על תרגילי ההשהיה הפוליטיים של פרעה, ועל סוד הדברת המגיפות

פרשת השבוע

המדריך לחירות בימי הקורונה

לוח אירועים ועדכונים