האם להתחסן? - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
כ״ט באייר ה׳תשפ״ד | 06/06/2024
ארכיון תקשורת האזור החינמי מדריך החירות בימי הקורונה

האם להתחסן?

ה׳ בטבת ה׳תשפ״א (דצמבר 20, 2020)

האם להתחסן?

“איך תדע אם האורות שלפניך, אלו שני אופנועים או משאית” – שאלו ‘הגשש החיוור’ וענו – “אתה נוסע, אם עברת סימן שאלו שני אופנועים”

מכבש החיסונים הזכיר לי נשכחות. בדיוק כך – בחסימת כל דיון של ממש – העבירו את הסכמי אוסלו ואת ההתנתקות – ובדיוק כך, בלי שום דיון של ממש, בלי שום הצפה של דעות המומחים המתנגדים – מחסנים עכשיו את כל העולם, בחיסון שעלול להתברר – כמשאית.

שתף את הפוסט:
הפוסט הבא

5 תגובות

  • משה פייגלין , ניסחת באופן מדויק. לפי דעתי הליוויתנות הזו תקפה גם בנושא ההסכם ההוא עם נסיכויות המפרץ.. מוזר ביותר והריצה לשם, והפיתוי כאילו זה אחרון ערכי הטבע המופלאים והפתוחים חסרי המגבלות. בימים ההם של שיחות אוסלו עשיתי דברים מתוך מפלגת העבודה כ”מאוכזבת ממשלת רבין עבודה 1992″ היתה אופוזיציה בתוך העבודה – אופוזיציה שאף אחד שם לא יצא נגדה באופן הנורא שיוצאים נגד דברים במחנה הלאומי. מידת האלימות מפחידה ממש, ההתבטאויות הקובעות שיש “יהודים אותנטיים” ויש כאלה שהם לא… ועוד דברים הזויים ומסוכנים, ואף אחד שם בצד ההוא של המפה הפוליטית לכאורה ימין ולכאורה המחנה הלאומי – לא פוצה פה ולא מפסיק את ההסתה הפרועה הזו ההשנאה והפילוג. וכך זה גם במה שהעלית כאן נושא החיסון שאסור להביע שום חשיבה אחרת. בדיוק אותו סוג דיבור קוטל . מזעזע ! לא חשבתי שבמדינת היהודים יכול להיות דבר כזה. כי הרי השיח הפתוח שהיה בחינוך של פעם הביא רעיונות ושיח מפרה ויצירתי.. היה היה. מקוה שלא נגמר .

  • חבל משה, הערכתי אותך והיו לך רעיונות טובים. אבל לאחרונה נראה יותר ויותר שממש התמכרת להיות האיפכא מסתברא והבחור הרע שנותץ את כל המוסכמות הנורמטיביים, כולל בהפצת סרטונים מסוכנים ומגוחכים כמו זה. באמת חבל, כי לא זה לדעתי מה שיתן לך את הבמה, וגם לא את היכולת להשפיע.

השאר תגובה