ההופעה השבועית בערוץ 14 | הפגנת הימין, יד ושם ושליטת הבג"צ במנהיגי האופוזיציה - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
י״ג באייר ה׳תשפ״ד | 21/05/2024
ארכיון תקשורת האזור החינמי

ההופעה השבועית בערוץ 14 | הפגנת הימין, יד ושם ושליטת הבג”צ במנהיגי האופוזיציה

כ״א באלול ה׳תשפ״ג (ספטמבר 7, 2023)

ההופעה השבועית בערוץ 14 | הפגנת הימין, יד ושם ושליטת הבג”צ במנהיגי האופוזיציה
שתף את הפוסט:

7 תגובות

 • האם לא עדיפה חלוקת המדינה שאז לפחות תשאר מדינה יהודית בחלקים מארץ ישראל, על קיום עלוב בדיקטטורה של בג”צ והבירוקרטיה, כשהטירלול הקוסמופוליטי העריץ יבחר? כפי שאילן ציאון אומר הטירלול הקוסמופוליטי יביא לחורבן עמנו.
  

 • הפרליקטות מציעה חיסיון מוחלט ל-30 מעורבים בפרשת פדופיליה בתמורה לעדותם נגד מי שלכאורה סחט אותם, כך פורסם הערב (שלישי) בחדשות 13. המעורבים הם בכירים בעולם הרפואה, ביטחון ועסקים.
  האם זו הסיבה השהאוליגרכים יהיו מוכנים לעשות הכל כדי להגן על הפרליקטות??
  

 • מר פייגלין אתה עצמך אמרת בפודקאסט שגיליתי שגם הליברליזם מסוכן, ואולי בפרקטיקה מעט נזק הוא גורם, אבל בתיאוריה הוא מושתת על כפירה כמו קומוניזם בדיוק.

  עם כל הכבוד לסיסמאות “שוק חופשי” אין זה ענייני ללכת בעיוורון אחר אותה תפישה כלכלית בכל תחום. כאחד שיודע לחשוב באופן מורכב ושונה גם מהרוב היהודי בסוגיות שונות, כמו סירוב פקודה , מעצרים מנהליים , הזרקות ועוד – גם כאן כדאי שתבחן את טענות החקלאים הפשוטים על כך שכשהיה תכנון בשוק המחירים היו זולים. אולי תרים את הכפפה לארח חקלאים/רפתנים פרטיים. (לא יו”ר תנובה ואנשים אחרים במשרות ניהוליות).

  מעבר לכך, רמי לוי שלא מנסה להקפיד על עבודה עברית בלשון המעטה כנראה לא במקרה הראשון לייבא חלב מפולין.

  *מעניין לעניין נקודה אחרונה – באוסטרליה ילדים אוכלים חטיפי חרקים במקום קורנפלקס גם בארץ התחילו להכניס את הדברים האלה וכשרות רגילה מכשירה את זה בדיעבד “בטל ב60” וכו’. (התפרסם חטיף עם סימון חרקים לאוכלי חלב נוכרי ובדקתי כיצד יש על כך כשרות מפורש עם רב שלי). שים לב בזמן שאתה נלחם בחקלאיים בארץ למי אתה נותן יד במקום.. כאחד בעל חזון כדאי לחשוב מעבר לכאן ולעכשיו. אל תהיה כמו ביבי ושות’.

  ושוב – ידעת להתווכח עם כח קפלן בפודקאסט ארוך, גם עם רפתן פשוט אפשר לעשות זאת. בטוח שתמצא אם תרצה.

 • מר פייגלין הנכד הסיירת גבעתי? בדקת אם שמו אותו המפקדים למנוע הפגנות של יהודים בחווארה וכו’ אחרי פיגועים? לא מזמן התפרסם משהו כזה גם עליהם וגם על סיירת גולני. אז מה זה עוזר ה”חילופים טקטוניים” האלה אם הרעידת אדמה תסתיים בעבודות רשמית של כל החבר’ה ה”מלח הארץ” האלו לאסתר חיות ושות’?

השאר תגובה