המפלצת במערת הילטון - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
ו׳ בסיון ה׳תשפ״ד | 12/06/2024
מחשבים מסלול

המפלצת במערת הילטון

י״ח באלול ה׳תשפ״ב (ספטמבר 14, 2022)

המפלצת במערת הילטון

כולנו נרעשנו למשמע ההודעה הסנסציונית של משרד הבריאות – מעתה ואילך, קורונה תיחשב לשפעת רגילה – כך פרסם המשרד.

טוב, אמרתי לעצמי, בטח הודעת ההתנצלות בדרך, עם זר פרחים ואולי חבילת שוקולד או משהו…

אתם יודעים, היו פה כמה אנשים שאמרו בדיוק את זה בשנתיים האחרונות, ונרדפו עד צוואר…

למשל, הסברתי שמשפעת רגילה נפטרו בשנה שקדמה לקורונה מספר רב של ילדים. ושלמעשה, בכל הנוגע לילדים, הקורונה מסוכנת עוד הרבה פחות משפעת רגילה.

את משרד הבריאות, לא זו בלבד שזה לא עניין, הוא אף דאג להכפיש אותי, פצח במבצע הזרקות של החומר הניסיוני של פייזר לילדינו – וההמלצה להורים להמשיך ולעשות זאת, שרירה וקיימת עד עכשיו!

טוב – אתם בוודאי אומרים לעצמכם – לצפות להודאה בכשל ולהתנצלות זה אולי מוגזם, אבל החבורה הנפשעת הזו שפגעה בחייהם של מליונים אם סגרים מיותרים ומזיקים, עם פגיעה כמעט בכל זכויות האדם הבסיסיות ומעל הכל עם זריקות נסיוניות ומזיקות מאוד שאין להם דבר וחצי דבר עם חיסון – מכל מקום, אתם בוודאי אומרים לעצמכם – לפחות עכשיו הם מבינים שזה כמו שפעת רגילה והחיים חזרו למסלולם – נסתדר גם בלי התנצלות…

ובכן זה ממש לא כך.

מה שחווינו בשנתיים האחרונות, כלל לא נגע לבריאות.

זוכרים את השורות המושחרות בחוזה עם פייזר?
זוכרים כיצד תחת מעטה חירום בריאותי כביכול, הפכו אזרחי ישראל לעכברי המעבדה של חברה פרטית?

ובכן -ברגעים אלה מכונס ארגון הבריאות העולמי (כלומר הארגון הפרטי של גייטס, שוואב וחבורת המטורפים שהשתלטו על ארגוני האו”ם) – הם מכונסים בכנס מפואר (על חשבוננו כמובן), כנס שבו יחתמו 5 אמנות בין לאומיות שיחייבו את מדינת ישראל, בלי שהכנסת (מי שאמור כביכול לייצג את ריבונות העם במדינתו) בכלל רואה את האמנות הללו ומאשרת אותן.

סביר כי בפעם הבאה שיהנדסו לנו מגיפה, לא יהיו כלל דיונים אם להזריק או לא להזריק את הרעלים שלהם, איש לא ידון בשאלה אם להטיל סגר או לכפות מסיכה, אם לפרוץ למאגרי המידע הבריאותיים לנו ולשתפם עם כל העולם, למי מותר ולמי אסור לטוס. ישראל חתומה על אמנה – יסבירו לנו, זה נקבע אי שם על ידי גורמים עלומים ששולטים בארגון הבריאות העולמי – לא על ידינו…

אתם מבינים?

זה בכלל לא על בריאות – זה על הריבונות הלאומית שלנו ועל החרויות הבסיסיות ביותר שנלקחות מאיתנו בלי שמישהו יבין כלל מה מתרחש.

כשהם מכריזים שזו שפעת רגילה, הם לא עושים זאת כדי להודות בטעות, הם עושים זאת כדי להרגיע אותנו והם אכן מצליחים – כי למי אכפת מהנעשה עכשיו במלון הילטון?

שתף את הפוסט:

10 תגובות

השאר תגובה