10/07/2022 – י״א בתמוז ה׳תשפ״ב

נושא הבחירות

14 תגובה

image_print
הדפס

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
4.3 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
יעקב
יעקב
24 days ago

הבחירות שוב יהיו על כן לא ביבי., ומשחקי כיסאות. לא מבין איך הבנת אחרת.. אבל שיהיה. הפעם אני חולק עליך. ואין שום דבר יהודי באף אחת מהפלגות האלו. רק בכיסא מעניין אותם ולשרת האליטות והבכירים. הם מבחינתם המדינה היהודית. ואנחנו מסחטת הכספים שלהם, עם ישראל רק עוד קול בקלפי מבחינתם, אני רואה את מערכת הבחירות הזאת כעוד מערכת בחירות ריקה מתוכן, עם משפטים שכתבו להם רושמי נאומים שזה ישמע טוב. אבל מאחוריהם אין שום דבר מעשי.

יואב
יואב
24 days ago

ומישהו מאמין ללפיד שיספח את ארץ ישראל למדינת ישראל ולעם ישראל ?
משה, אל תהיה תמים

בוריס קוליקוב
בוריס קוליקוב
25 days ago

ישראל ליהודים!

שרון
שרון
25 days ago

לצערי מסך עשן שבא להסתיר את הנושא האמיתי שעליו צריך להפוך את המדינה והוא ההרעלה המכוונת של עם ישראל עי” זריקות רעל ששווקו בהצלחה יתירה ל”עדר” ע”י המשטר המושחת גם מהע’אלק ימין וגם מהע’אלק שמאל גם מצד שרוממות מדינת היהודים , והרוב היהודי בגרונו ומעשיהו בענין כלום ושום דבר , וגם מהצד ששיפלות מדינת כל אזרחיה , סוטיה פרוגרוסיביה-מחרביה ומחבליה הוא מעלה על נס ועושה ומרשיע ועולה בידו שבעת מונים על הכלום שהביאו לנו נבחרי ”הרוב היהודי ” שבדבר אחד והוא הבאת זריקות הרעל ,עמדו בדיבורם ואף הגדילו להרשיע. ,בשביל מדינה יהודית קודם צריך שיחיו היהודים !

777
777
25 days ago
Reply to  שרון

בשביל מדינה יהודית קודם צריך שיחיו היהודים !

מסכים איתך שרון אבל מצד שני, אם לא תהיה פה מדינה יהודית (מה שיוביל להתבוללות כפי שהשמאל שואף), לא יהיה פה על מי להגן מפני זריקות הרעל. גם אני הייתי רוצה להצביע למפלגה שחרתה על דגלה את המלחמה במזימות הגלובליסטיות, אך נראה שאין בנמצא מפלגה כזו. יחד עם זאת, המלחמה לא חייבת להיות רק פוליטית והיא יכולה בהחלט להיות ברמה האזרחית האישית- אני בחרתי בכלל לא להתחסן ושכנעתי קרובי משפחה גם כן ובכך ניצחתי את המלחמה.
המלחמה למען יהדותה של ישראל היא גם ברמה אישית (מצוות פרו ורבו) וגם ברמה הפוליטית- ופה יש מפלגות שיכולות להילחם למען מדינה יהודית. לא ברור לי איך ביבי יעשה זאת הרי פרעות תשפ”א קרו במשמרת שלו, אבל מה שבטוח יש לו סיכוי יותר טוב להצליח מאשר ללפיד הפרוגרסיבי שרוצה מדינת כל אזרחיה.

אביחיצ'וק
אביחיצ'וק
25 days ago
Reply to  777

הרעיון לאו דווקא להצביע למפלגה שמקדמת נושא מסויים. בליכוד יש אנשים שיכולים לקדם את הנושא הזה, ותפקידנו להביא אותם לראש הרשימה. כי בתוך הליכוד ישנם מיני מפלגות. הליכוד הוא יותר מסתם מפלגה כי הוא מכיל בתוכו המון זרמים שונים של דעות.

שרון
שרון
25 days ago
Reply to  777

קודם כל אשריך על אי ההזרקה ויותר על הצלחתך בשכנוע קרוביך , מה שאני לצערי כשלתי בו , דבר שני שאולי אינך מבין הוא שהמזימה הגלובליסטית לשעבוד והשמדת האנושות והמזימה הפרוגרסיבית להשמדת עם ישראל חד הם ,ואת זה משה פייגלין מבין הייטב, וכמו שכתבתי בתגובה ל ”למדוע הימין לא מצליח לשלוט ” הטורפים הגלובליסטים מפעילים את השוט הפרוגרסיבי על אנושות המערב באמצעות ממשלות שמאל שהם חלק אינטגרלי מהאג’נדה , וכשהעם לא שם והשמאל במיעוט אז באמצעות ממשלות ע’אלק ימין בהובלת בוגדים , בזה פייגלין מסרב להכיר, כי הוא במשחק הפוליטי בליכוד שבראשו עומד אדם שבגד לאורך שנים בנושא המדינה היהודית גם טריטוריאלית , גם אישרר את אוסלאו , וגם שמר וביצר את ”כנופיות שלטון החוק”
וזה הוא שדחף בכל כוחו להבאת זריקות רעל ולהזרקת כלל האוכלוסיה בהם , ואין מצב שהוא לא יודע עד עתה שאלו זריקות רעל ממש , הם לא עוצרים אפילו בקטנטנים והוא לא פוצה פה חרף כל העדויות המזוויעות ,שכבר בחודשיים הראשונים היו ממוסמכות וניסו להסתירם ל75 שנים מדובר במליונים רבים של מתים ונפגעים קשה בכל העולם ,וזה רק בטווחים הקרובים , כדי שתשמע את הראיון שעשה פה פייגלין עם ד’ר זלנקו ז”ל לפני כ 8 חודשים שתבין את השואה שפה מנסים להחביא תחת מסך עשן של מלחמת הימין בשמאל.

Last edited 25 days ago by שרון
777
777
24 days ago
Reply to  שרון

אני מסכים עם כל מה שכתבת, אבל אני לא שומע ממך פתרונות. מה אתה מציע, שנשב בחיבוק ידיים? אם כן, זו כניעה ללא מלחמה.
כן, הפוליטיקה היא משחק מכור. כן, האג’נדה השמאלנית של האתמול היא האידאל הימני של המחר. כן, היריבות הפוליטית היא תיאטרון בין שחקנים נשלטים.
המסר שלי בהודעתי הקודמת הוא:
(1) לא להכל חייב להיות פתרון פוליטי. יש בעיות אשר פתירות במישורים חוץ-פוליטיים.
(2) החיים הם לא אוטופיה ולא תוכנית לבקשתנו. לכן, בחיים צריך להיות פרגמטיים. תיקח את הניצחונות שאתה יכול להשיג כי לא קל להיתקל בהם. הימין הישראלי, על כל חסרונותיו, הוא עדיין פחות דיסטופי מהשמאל. הימין הישראלי בכל זאת מצליח לשמר משהו מיהדותה של ישראל (וב”ה יש מה לשמר). לכן אני עדיין מוצא ערך בהצבעה לימין. כי אם השמאל יהפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה, לא יהיה פה עם יהודי ולא יהיה פה על מי להגן מפני הזריקות ושאר המזימות הגלובליסטיות.
(3) ועוד משהו בנימה יותר אישית שלא כתבתי בהודעתי הקודמת- מקריאת הודעותיך אני חושב שאני מזהה בין השורות רגשות עצב, ייאוש וזעם לנוכח הדיסטופיה שהאליטות מארגנות לנו. גם אני הייתי שרוי בדכדוך הזה. אבל מישהו עזר לי להבין שאין תועלת בלהיות עצבני מדברים שאני קורא באינטרנט (שהם גם ככה מחוץ לשליטתנו), מה שנקרא תעמולת הכעסה המשמשת כלי בידי האליטות למלחמה הפסיכולוגית שמתנהלת נגדנו. כי כשאנחנו עצבניים, אנחנו נהיים טיפשים יותר ומקבלים החלטות על בסיס אמוציות אימפולסיביות ולא על בסיס מחשבה רציונלית והרבה יותר קל לנבא התנהגויות של אנשים כשהם מונעים על ידי אמוציות ובהתאם לכך קל יותר לשדל אנשים לעשות כל מני דברים כשהם מונעים על ידי אמוציות. בעבר חשבתי שלהתעצבן מהדיווחים המזעזעים בתקשורת ולהפיץ אותם הלאה זה דרך להילחם במערכת אבל האמת היא שזה רק דרך להפסיד במלחמה. זה נכון שהאליטות רוקמות מזימות נגדנו, אבל תתנתק מהאינטרנט ותראה שהעולם בחוץ לא נורא כמו שהתקשורת רוצה שתחשוב. אי אפשר לקבור את הראש באדמה ולהתנזר לחלוטין מהתקשורת, אבל ממרבית הבעיות בעולם אתה יכול לבחור להפריד את עצמך מהן, אז אם לקחת בקלילות את הדיווחים המזעזעים שבתקשורת ולא נתת להם להשפיע עליך, ניצחת את חצי הקרב. אם בנוסף לכך פעלת לשיפור עצמי והגשמה עצמית, ניצחת את שאר הקרב. האליטות רוצות שתחשוב שאין לך שליטה על החיים שלך אבל האמת היא שיש לך שליטה על החיים שלך ועל מעגל החברים שלך וזה מה שחשוב בסופו של דבר.

Last edited 24 days ago by 777
שרון
שרון
24 days ago
Reply to  777

אם הבנת ש’היריבות הפוליטית היא תיאטרון” (בובות) בין שחקנים נשלטים ” זה אומר שהבנת שהבחירה שלנו לא משפיעה על כלום , להפך כרגע הפייק ימין נשלט ע”י השחקן הכי טוב ומוכשר שיש לגלובליסטים בשרוול והבחירות הן כדי להחזיר אותו במשנה כח להמשיך בתוכניותיהם השטניות ,תוך הסכמה שבבחירה של עם ישראל , אנחנו נשלם על החבל שבו יתלו אותנו !, ממשלת ”ימין” נשלטת , חייבת להתבסס על בגידה ! יחד עם זאת צריך לפעול שאנשים כמו פייגלין ויברקן כן יהיו בכנסת ולליכוד יש מאסה עצומה שיצביעו ביבי בעיניים עצומות תוך שינה על האף (אז המבין יבין מה לעשות)
בקשר לחלק השני , אתה טועה לגמרי אני מעל 10 שנים מנותק מ”עריצי ” תשקורת הפייקרים ואין לי אפילו מנוי לאף רשת חברתית , אני בוחר ממי באינטרנט לקבל מידע , אין שום יאוש , רק נחישות להוציא את האמת לאור, כדי להעיר את עם ישראל לסכנות ,ובהחלט יש דרכי פעולה בצורה חוקית כנגד הממסד להבהיר להם מי הריבון האמיתי , מייזמים שהשתתפתי בהם וכנראה עוד אשתתף גם אם נהיה עשרות או בודדים כמו שהיה ב 4/7/22 בבג”צ 5G (שי דנון נגד כמה משרדי ממשלה) , רק הבעייה שלא מגיעים מסה קריטית של אלפי אנשים, עשרות ומאות אלפי אנשים כדי שתהייה לזה השפעה על אותן בובות , שיחששו יותר מהעם מאשר מהבוסים הגלובליסטים שלהם , הבעייה שאפילו מהאנשים ”הערים ” רבים לא מגיעים , ועל עמך ישראל אין מה בכלל לדבר , אפשר לגייס אותם בקלות לכל פייק מחאה ממסדית הם מגיעים המונים (ראה הפגנת הבימה האחרונה , זה לא שהנושא לא נכון , זה הענין שהכל קשור ווהממסד מפרק את זה לקטעים וממסמס) ,

משה
משה
19 days ago
Reply to  שרון

לא מצליח להבין איך איש יקר וטהור כמוך, משה, חובר למפלגה כל כך מושחתת, שראשיה הביאו עלינו את קללת חיסוני הקורונה. אני חפץ לראותך בכנסת, אבל לא יכול לבלוע את המחשבה שהקול שלי יילך לאנשים רעים שכפו עלינו את התו הירוק כמו שטייניץ, נתניהו, אמיר אוחנה, גילה גמליאל, יולי אדלשטיין והרשימה עוד ארוכה. מצפה ממך לרוץ באופן עצמאי, ולחבור לאנשים ראויים כמו אלונה אלמן, אריה אבני, גדי יברקן, ירון זליכה איליאן מרשק ואנשי מח”צ קורונה. רק אז, אצביע לך בלב שלם. ועד שזה יקרה, אני בחזקת קול צף. נ.ב. – אנחנו בפרשת פנחס, והלקח הוא ללכת עם האמת שלך עד הסוף.

עומר כשר
עומר כשר
25 days ago

משה,
יאיר לפיד מניע תהליך מדיני עם הערבים. על איזו מדינת לאום הוא מדבר?

אביתר אשתר
אביתר אשתר
25 days ago

נראה שלפיד הוא אכן אשף יחסי ציבור. ומלך האינטרסים. הוא יודע מה שהוא אומר ולמי. אך יש להתייחס בזהירות רבה למה שהוא אומר. לא נראה לי שהוא הטיפוס שישכב על הגדר למען מדינה יהודית.

אל תאמינו ללפיד.
אל תאמינו ללפיד.
25 days ago

כשלפיד מדבר על היותה של ישראל מדינת הלאום של העם היהודי, הוא מנסה לעשות הרגעת שווא. אם הרוב היהודי יחשוב שלפיד לא מהווה איום על יהדותה של ישראל, הרוב היהודי ישאר בבית ביום הבחירות וזה חו”ח עלול לאפשר ללפיד להקים ממשלת כל אזרחיה.

אביחיצ'וק
אביחיצ'וק
25 days ago

נראה לי שלא הבנתם את ההתלהבות של פייגלין מדברי לפיד. הוא הרי יודע שהוא לא מתכוון למילה וחצי מילה שיוצאת לו מהפה. אבל פייגלין יודע שלפיד מומחה בזיהוי מצבים. ולפיד זיהה שרוב הציבור בישראל רוצה מדינה יהודית אז הוא מנסה לשווק את עצמו כמלך ישראל. בדיוק כמו שבנט עשה כשהשווה את עצמו לא פחות ולא יותר, לדוד המלך.
אתם הבנתם את זה? הציבור רוצה מדינה יהודית נקודה. ולכן טוב שאתם לא מאמינים ללפיד וחשוב שתזהירו את חבריכם בקבוצות מהשקרן הכפייתי לפיד.

כתבות נוספות

אקטואליה בפרשת וירא. אחת ממשימות המלאכים שבאו אל אברהם הייתה להודיעו על חורבן סדום. מה היה חטאה של סדום? מהי ‘מידת סדום’? האם המעשים
אחת ממשימות המלאכים שבאו אל אברהם הייתה להודיעו על חורבן סדום?

פרשת השבוע

בשנה שעברה ‘פייסבוק’ חסמה את החשבון העסקי שלי (על כל דפיו, הפקות הוידאו, ליווי לחתונה, מיזמים חברתיים שלי ועוד) בגלל פרסום ממומן שעשיתי דרכם
סרטה של תהילה פרל-ברמסון 17 שנה להתנתקות

יהדות ותרבות

היום ב חמש על חמש, ננתח לעמקה את זוועת הסירסור בחיילות שגוייסו לשירות בתי הסוהר – ונסביר מה באמת המסקנה המתבקשת והפעולה הנדרשת. לקראת

5X5

אז הדרום משותק בגלל שעצרו בשומרון מחבל מהגי’האד, שמסוגל לירות מעזה טיל נ”ט אל רכבות הנוסעים. אז שיתקו את תנועת הרכבות,והדליפו לג’יהדיסטים תמונה משועשעת

מחשבים מסלול #238

זוועת הסרסור בסוהרות – כלומר השימוש בחיילות יהודיות שהתגייסו לשירות חובה, כצעצועי מין לסיפוק תאוותיהם של מחבלים רוצחי יהודים הכלואים בכלא גלבוע – הזוועה
מדוע טייחו ארגוני הנשים, הפרקליטות והתקשורת, את פרשיית הסרסור בסוהרות? מדוע על אירוע טכני – בריחת האסירים, קמה וועדת חקירה, ועל אירוע טקטוני – שימוש בחיילות חובה כשפחות מין בפקודה, למחבלים הכלואים בגין רצח יהודים – מדוע על כך כולם ניסו במשך שנים לעבור לסדר היום? התשובה היא, כדי שהמאמר ‘פילגש בגלבוע’ – לא ייכתב…

סימן קריאה #42

האזינו לקטע מתוך הפודקאסט של עיתון “הארץ” שבו התארחתי בשבוע שעבר
האזינו לקטע מתוך הפודקאסט של עיתון “הארץ” שבו התארחתי בשבוע שעבר

מחשבים מסלול #237

שנים ארוכות חלפו מאז שהחלה לעלות לכותרות פרשת הסרסור בחיילות שגוייסו לשרת כסוהרות. היכן היו ארגוני הנשים? וגם עכשיו, כשמתבררת עוצמת הפלצות – נראה

מחשבים מסלול #236

ג וְהוֹרַשְׁתֶּם אֶת-הָאָרֶץ וִישַׁבְתֶּם-בָּהּ כִּי לָכֶם נָתַתִּי אֶת-הָאָרֶץ לָרֶשֶׁת אֹתָהּ…. נה וְאִם-לֹא תוֹרִישׁוּ אֶת-יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ מִפְּנֵיכֶם וְהָיָה אֲשֶׁר תּוֹתִירוּ מֵהֶם לְשִׂכִּים בְּעֵינֵיכֶם וְלִצְנִינִם בְּצִדֵּיכֶם
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

פרשת השבוע

היום, ב 5×5 אחשוף פרשה קשה שבה אני עוסק. ננתח את פרשיית הסרסור בסוהרות, ונענה לשאלותיכם. להתראות ב 5×5

5X5

מחשבים מסלול #228

כתבות פופולריות

סרטה של תהילה פרל-ברמסון 17 שנה להתנתקות
בשנה שעברה ‘פייסבוק’ חסמה את החשבון העסקי שלי (על כל דפיו, הפקות הוידאו, ליווי לחתונה, מיזמים חברתיים שלי ועוד) בגלל פרסום ממומן שעשיתי דרכם

יהדות ותרבות

היום ב חמש על חמש, ננתח לעמקה את זוועת הסירסור בחיילות שגוייסו לשירות בתי הסוהר – ונסביר מה באמת המסקנה המתבקשת והפעולה הנדרשת. לקראת

5X5

אז הדרום משותק בגלל שעצרו בשומרון מחבל מהגי’האד, שמסוגל לירות מעזה טיל נ”ט אל רכבות הנוסעים. אז שיתקו את תנועת הרכבות,והדליפו לג’יהדיסטים תמונה משועשעת

מחשבים מסלול #238

מדוע טייחו ארגוני הנשים, הפרקליטות והתקשורת, את פרשיית הסרסור בסוהרות? מדוע על אירוע טכני – בריחת האסירים, קמה וועדת חקירה, ועל אירוע טקטוני – שימוש בחיילות חובה כשפחות מין בפקודה, למחבלים הכלואים בגין רצח יהודים – מדוע על כך כולם ניסו במשך שנים לעבור לסדר היום? התשובה היא, כדי שהמאמר ‘פילגש בגלבוע’ – לא ייכתב…
זוועת הסרסור בסוהרות – כלומר השימוש בחיילות יהודיות שהתגייסו לשירות חובה, כצעצועי מין לסיפוק תאוותיהם של מחבלים רוצחי יהודים הכלואים בכלא גלבוע – הזוועה

סימן קריאה #42

האזינו לקטע מתוך הפודקאסט של עיתון “הארץ” שבו התארחתי בשבוע שעבר
האזינו לקטע מתוך הפודקאסט של עיתון “הארץ” שבו התארחתי בשבוע שעבר

מחשבים מסלול #237