על הבערות - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
ט״ו בתמוז ה׳תשפ״ד | 20/07/2024
מחשבים מסלול

על הבערות

י״ז באלול ה׳תשפ״א (אוגוסט 25, 2021)

על הבערות

שלום לכם

פינה חגיגית לנו היום – בשעה טובה ומוצלחת הגענו לפינת מחשבים מסלול המאה!

התדר המיוחד שאנו מפתחים כאן בערוץ התוכן 'ישראל מחר' הולך ומתבסס. אנשים עוצרים אותי ברחוב, או ניגשים אלי בתחנת הדלק ולכולם מסר דומה – 'ישראל מחר' הוא צינור החמצן שלנו להבנת המציאות.

מדובר בפרוייקט חשוב מעין כמותו ואתם יכולים לעזור להתפתחות הכלי החשוב הזה בכך שתשתפו כמה שיותר חברים בתכנים, וכמובן בכך שתיכנסו גם אתם מתחת לאלונקה, ותשתתפו, איש כפי יכולתו בנטל הכלכלי של טיפוח ואחזקת הערוץ החשוב הזה.

ועכשיו בזמן שנותר כמה מילים בנושא שרציתי לדבר עליו היום.

יצא לכם להיתקל בציוץ הזה של שלי יחימוביץ'?

"פשוט לא יאמן ששיח הזכויות והדמוקרטיה, נישא לשווא בפיה של חבורת הזויים אגואיסטית, שעומדת על זכותה הקדושה להדביק אותנו במחלה ממיתה. תתחסנו, נבערים. או תחזרו במכונת זמן לאבבועות השחורות ולדבר. אז לא היה חיסונים וכולם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה. נמאסתם."

כך צייצה הגברת יחימוביץ'.

נו טוב – אילו היתה שלי מצייצת את דברי ההבל הללו בתחילת השנה, כשעוד היו שטענו שהחיסון עשוי למנוע הדבקה – ניחה. אבל היום, כשלא רק מיטב המדענים מודים שבין אם התחסנת ובין אם לא התחסנת, אתה נדבק ומדביק בדיוק באותה מידה – היום, כשלא צריך להיות מומחה גדול וכולנו רואים את זה בעיניים – על מה בדיוק היא מדברת?

שיח הזכויות והדמוקרטיה הוא לא השיח שלי. השיח שלי הוא שיח החובות ושיח החירות.

לפני שנה חשתי חובה לעצמי לתרום כליה – כי אם אני יכול בסיכון אפסי להציל את חייו של יהודי אחר, אז אני רואה זאת לעצמי כחובה.

אבל לקראת סוף השנה, הבנתי שאין לי כל כך מה להתהדר במעשה.

כי מתברר שכמיליון ישראלים, שטיפוסים נבערים כמו שלי יחימוביץ' דואגים להפוך למפלצות, לוקחים את הסיכון ובלי לסכן איש יותר מכל אוכלוסיה אחרת, מעדיפים לוותר על החיסון.

פרופ' שושי אלטוביה, שהיא אומנם לא מומחית כמו שלי יחימוביץ' – אלא רק חוקרת בכירה במחלקה למיקרוביולוגיה וגנטיקה מולקולרית באוניברסיטה העברית – היא אמנם לא יודעת כל כמו יחימוביץ' אלא רק מתמחה בחקר של מנגנוני בקרה המבוססים על מולקולות RNA בווירוסים –

פרופ' שושי אלטוביה

ובכן פרופ' שושי אלטוביה הזו – לא זו בלבד שהיא חוזרת ומאששת את העובדה שאין שום הבדל בהידבקות ובהדבקה בין מחוסנים לבין מי שאינם מחוסנים – היא אף מסבירה שדווקא הלא מחוסנים שיידבקו ויחלימו ויפתחו חיסון טבעי – דווקא הם אלו שיתחילו לגאול את ישראל מהקורונה, משום שרק החיסון הטבעי יכול לווריאנטים העתידיים – כלומר רק בזכות הלא מחוסנים אנו עשויים להתחיל ולהתקדם לקראת חיסון עדר אמיתי שידחוק את המחלה הארורה הזו אל מחוץ לחיינו.

מדענים רבים מאוד אף מוסיפים שהחיסון ההמוני דוחק בנגיף לייצור ווריאנטים חדשים.

אז "חבורת ההזויים האגואיסטית" כלשונה המשתלחת של יחימוביץ', לא זו בלבד שלא מדביקה יותר ממך שלי, היא גם תורמת יותר מכל האגואיסטים שהתחסנו, להתפתחות חיסון עדר ושלא כמו האגואיסטית יחימוביץ', החבורה המושמצת הזו, לא תורמת להיווצרות עוד ועוד ווריאנטים חדשים.

מה לי להתהדר בתרומת הכליה שלי שהצילה אדם אחד, כשלצידי כמליון אזרחים, שלמרות כל ההשמצות, תורמים את גופם ליצירת חיסון טבעי וחומת מגן על האוכלוסיה כולה.

אל דאגה חברים. שלי לא תעמוד על טעותה.
היא תמשיך ותשתלח – כי זו דרכם של הנבערים.

להתראות מחר ב חמש על חמש

שתף את הפוסט:

5 תגובות

השאר תגובה