11/09/2013 – ז׳ בתשרי ה׳תשע״ד

האיראנים לא הולכים להפסיק את פרוייקט הגרעין

ריבונות ומדיניות חוץ
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אין תגובות

שיתוף ב print
הדפס

אז הבוקר אנו מתבשרים כי האמריקנים הפנו לנו עורף גם מול האיראנים וגם בדיונים מול ראשי השלוחה (המכונים “פלסטינים”) שהם מקימים לנו בלב הארץ.

כמה מפתיע…

הנה כמה מהחברים שלנו בממשל אובמה (באדיבות אורי נוי):

· עארף עלי חאן – עוזר השר לבטחון פנים לענייני פיתוח מדיניות.

· מוחמד אל ביארי – יועץ לבטחון פנים.

· ראשד חוסיין – שליח מיוחד של הממשל האמריקני ל”ארגון הועידה האיסלמית”.

· סאלם אל מראיאטי – יועץ לנשיא ארה”ב, מייסד ומנכ”ל “המועצה ליחסי ציבור איסלמיים”.

· האימאם מוחמד מג’יד – יועצו הראשי של נשיא ארה”ב לענייני הלכה איסלמית.

· אבו פאטל – המועצה המייעצת לשותפויות שכונתיות מבוססות-דת.

ולא הזכרנו טיפוסים בולטים פחות כמו הגברת סמנתה פאואר, כיום שגרירת ארה”ב באו”ם ולפני כן “יועצת מיוחדת” לנשיא אובמה, אשר קראה בגלוי ל “הקמת צבא בינלאומי ענקי אשר יגן על הפלשתינים מפני ישראל”.

טוב נו – האמת היא שזה לא ממש משנה מי ומי בממשל אובמה – זה פחות משנה איפה האמריקנים, זה הרבה יותר משנה איפה אנחנו. וכמו שאני חוזר ומתריע זה זמן רב – קונספציית העברת האחריות לטיפול בגרעין האיראני, מישראל לאומות העולם, תביא במוקדם או במאוחר לכך שלאיראנים יהיה נשק גרעיני. אחרי ככלות הכל – מה אנחנו רוצים מהאמריקנים? זה שנים שאנו אומרים “זו בעיה שלכם”. “בסדר” – אומרים לנו עכשיו האמריקנים, “השתכנענו, זו בעיה שלנו, אז שבו בצד ותנו לנו לטפל בה כמו שאנחנו מבינים…”

הנה דברים שאמרתי לפני כחודשיים:

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות נוספות

אני רוצה לדבר על שני חברי כנסת שקשרתי עמם קשר ידידות והערכה.יש יותר משניים- אבל מה שמייחד את השניים הללו שאצל כל אחד מהם
גם אצל ידידי אילן ז”ל וגם אצל ידידי איתמר יבדל לחיים טובים וארוכים, תלויה היתה בסלון תמונה של אדם שקטל המונים. איש לא מרר את חייו של אילן בגלל תמונתו של רוצח ההמונים התלויה בביתו.

מחשבים מסלול #198

בואו נדבר על עובדות, ועל אמת היסטורית ומדעית. בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של היטלר ימח שמו עם הדיבוב האנגלי
בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של האשמדאי. בדיעבד הסתבר שהנאום המוקרן ברקע הציטוטים באנגלית, הוא רק אילוסטרציה, לציטטות הנאמרות שם מפיו של היטלר ימ”ש.

מחשבים מסלול #197

א וַיְדַבֵּר ה’ אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר. ב דַּבֵּר אֶל-כָּל-עֲדַת בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל וְאָמַרְתָּ אֲלֵהֶם קְדֹשִׁים תִּהְיוּ כִּי קָדוֹשׁ אֲנִי ה’ אֱ-לֹהֵיכֶם. ג אִישׁ אִמּוֹ וְאָבִיו תִּירָאוּ וְאֶת-שַׁבְּתֹתַי
קדושים תהיו, כלומר נבדלים, מוקדשים למטרה מיוחדת, מרוממת. אבל התורה ענקית. מהי בתמצות הנקודה המיוחדת המבדילה ומקדישה אותנו?

פרשת השבוע

ריבונות ומדיניות חוץ

לוח אירועים ועדכונים