ההסתדרות - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
כ״ד באייר ה׳תשפ״ד | 01/06/2024
כלכלה מאמרים ופוסטים מהעבר

ההסתדרות

ז׳ באייר ה׳תשע״ט (מאי 12, 2019)

ההסתדרות

בשבועות הספורים שחלפו מאז הבחירות, הספיקה ההסתדרות לפצוח בקמפיין תגובה לזהות, קמפיין שבו היא מנסה לשקם את מה שאינו בר שיקום – התדמית הציבורית שלה.
למה התדמית אינה ברת תיקון?
באופן פרדוקסאלי, הסיבה לכעס כלפי ההסתדרות, היא ההצלחה האדירה שנחל הארגון בעשור האחרון.
כי בעשור שחלף, הרימו נתניהו, לפיד וכחלון דגל לבן מעל משרד האוצר ונכנעו לכל דרישה של הארגון שדואג לעובדים החזקים שלו, על חשבון כולם – כולל החלשים שבמגזר הציבורי.
ודוגמאות לא חסר:
בעשור האחרון צמח השכר במגזר הציבורי ב-26% לכ-17,000 ש”ח, וזאת כשהשכר בכלל המשק עלה ב-10% בלבד ל-כ 10,000 ש”ח.
התשתיות הלאומיות של המדינה – שדות התעופה, הנמלים, רכבת ישראל, תחנות הכוח ושלל השירותיים האזרחיים שמספקת המדינה, הפכו מספקינו, לאדונינו…
הוועדים הגדולים וההסתדרות התרגלו כי הם שמנהלים את המגזר הציבורי. הם התרגלו כי התעללות בציבור היא תנאי להצלחה במשא ומתן, סחטו, הצליחו ודרדרו את איכות השירותיים הציבוריים שלנו.
למעלה מ-350 מיליארדי שקלים בתקציב התפעולי של מדינת ישראל מופקרים! וזה לא רק הכסף שלכם שמופקר זה הילדים שלכם בגנים ובבתי הספר, זה הבריאות שלכם בבתי החולים, זה הביטחון, התחבורה, בתי המשפט וכל שירות שהמדינה התחייבה לספק לכם.
שלא תטעו,
הכספים מועברים למשרדי הפנים, המשפטים, החינוך, הבריאות, הרווחה והחוץ, אך בהיעדר אומץ ועמידה אל מול האדונים הנוכחיים של המשק הישראלי, נכסי מדינת ישראל לא מנוהלים, אלא מתנהלים וכך זה יימשך כל זמן שאין בישראל פוליטיקאי שמעז לאחוז בהגה.
כוחה של ההסתדרות אינו נובע ממאות מיליוני השקלים שהיא שואבת בכפייה מעובדים ישראלים בכדי לממש את סדר היום שלה. הוא נובע מכך שאין פוליטיקאי או גוף תקשורת שקם ונותן לכם פה.
לא נכנסנו לכנסת בבחירות האחרונות, אבל יצרנו שינוי עמוק וחשוב בשיח,
את השינוי הזה לא יצרה זהות ולא יצרתי אני, אנחנו רק פתחנו חלון, נתנו לאליטה הישראלית לראות כמה כוח, אנרגיה, התלהבות ולהט מייצר שיח שיש בו אומץ ואמירת אמת על המבנה המקולקל והלא מוסרי של הכלכלה הישראלית.
שלא כמו ההסתדרות, אנחנו לא יכולים לכפות על מאות מיליוני עובדים ישראלים לשלם לנו מס כפוי של מאות ואלפי שקלים בשנה. אנחנו לא רוצים בכך ואנחנו גם לא צריכים את זה.
הם מפחדים.
הם מפחדים מכם.
הם מפחדים כי בתקציב הבחירות של זהות, שהוא 1% מהתקציב השנתי של ההסתדרות הצלחנו לתת לכם פה, לשנות את השיח ולהוריד אותם להגנה.
אנחנו נמשיך לומר את האמת, נמשיך לדחוף ונמשיך לרכז ולתת פה וכוח פוליטי למחנה החירות.
אנחנו צריכים אתכם, בלי כפייה, את הרצון החופשי ורוח ההתנדבות שלכם בכדי שנוכל לעשות זאת.
כדי שניתן יהיה לפתוח בישראל עסק קטן,
כדי שניתן יהיה לפתוח uber בארץ ולהגיע בקלות ובזול ממקום למקום.
כדי שניתן יהיה לרכוש דירה בלי לשלם מעל 50% מס.
כדי שניתן יהיה לרכוש רכב בלי לשלם על שניים…
כדי שבמקום לחלום על מיאמי, נביא את מיאמי לכאן!
חייבים לשחרר את המדינה וכלכלתה מלפיתת המקורבים והפרוטקציונרים!
זה תלוי בכם.

שתף את הפוסט:

השאר תגובה