העיקר הבריאות... - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
ח׳ בניסן ה׳תשפ״ד | 16/04/2024
סימן קריאה

העיקר הבריאות…

י״א בתשרי ה׳תשפ״ד (ספטמבר 26, 2023)

העיקר הבריאות…

שנת תשפ”ד מגלגלת אל פתחנו אתגרים שלא שיערום אבותינו.

אתגר ביטחוני קיומי, פסיכוזת המונים חסרת מעצורים, טרפת ה”מגיפה” שמתדפקת שוב על חלונינו ועוד אתגרים כיד המלך…

ואולם דומה כי המהותי שבאתגרים, זה הכולל וכורך בצורה כזו או אחרת את כולם יחדיו, הוא אתגר – “העיקר הבריאות…”

בעוד פחות מחודשיים, תחתום ישראל, בלי שום דיון מקדים בכנסת, על אישור לעדכוני האמנה שהיא חתומה עליה עם ארגון הבריאות העולמי – ה-WHO.
המשמעות של העדכון תהיה שישראל מפקידה למעשה בידי ארגון זר, את הריבונות שלה להחליט מתי יכנסו אזרחיה לסגר, אם וכיצד יוזרקו בכל מני חומרים – כל ה”חבילה” המכוערת שחווינו, תחזור בפעם הבאה כהנחתה מרחוק – בלי שום יכולת להתגונן. ישראל חתומה אתם יודעים…

ה”ברכה” הזו, “העיקר הבריאות” אצל ה-WHO, איננה ברכה כלל ועיקר. אצלנו, העיקר הוא האדם ואילו הבריאות, היא רק הכלי המאפשר לו לחיות את חייו ולבחור את בחירותיו ביעילות. ואולם בעולמו הפרוגרסיבי של ה-WHO, התהפכו היוצרות – האדם הפך לכלי בשירותה של הבריאות במקום שהבריאות תעמוד לשירותו של האדם.

שימו לב למפת הבריאות – כלומר להגדרת הבריאות המעודכנת, על פי ארגון הבריאות העולמי ה-WHO.

במרכז המפה נמצא כמובן האחד והיחיד – “אלוהי” הבריאות עצמו. מלוא כל הארץ בריאות…
וסביב אלוהי (אליל) הבריאות נמצאים ע”פ סדר החשיבות – מעל מתנשאת בריאות הכדור שלנו (שיהיה בריא…), מימין בריאותם של בעלי החיים (טוב נו – הם היו כאן קודם) ומשמאל, גם – בריאותם של בני האדם….

נשמע קונספירטיבי? אני מגזים?

ובכן כך כותב השבוע פרופ’ רצף לוי((https://x.com/RetsefL/status/1705832968978096613?s=20))

פרופסור רצף לוי – מומחה למדיניות בריאות ציבורית מטעם אוניברסיטת MIT, מתקשה להבין כיצד אוניברסיטת בן גוריון מתעדפת את “בריאות” הכדור על פני בריאותם של בני האדם. ואולם מרוב התעסקות ברוכה ומקצועית בענייני בריאות של ממש, פיספס הפרופסור המכובד את העובדה שכשהוא מדבר על בריאות, וכשארגון הבריאות העולמי מדבר על בריאות, הם מדברים על דברים שונים לגמרי. פרופסור לוי, עודנו “כלוא” בדפוסי חשיבה מיושנים, כאילו הבריאות היא בריאותו של האדם. אבל באוניברסיטת בן גוריון, כבר חושבים באופן “מתקדם” ומכפיפים את בריאות הסטודנטים לבריאות הכדור…

כשנפל אדם ממגדל בבל – מסבירים חז”ל – איש לא פסק מעבודתו, אך אם נפלה לבנה, כולם עצרו ובכו… “מה שהיה הוא שיהיה” נקרא בחג הסוכות הקרב במגילת קוהלת, ה WHO הוא מגדל בבל מודרני.

תאמרו, נו טוב – אז מישהו שם, התבלבל, אנחנו נמשיך ונאכל אוכל בריא, למי באמת אכפת מן המודעה ההזויה הזו באוניברסיטת באר שבע.

ובכן זוכרים את הקורונה? זוכרים את המסיכות שבתחילה היו רק המלצה? זוכרים את הסגרים? את הזריקות?

לפי חישוביו של ד”ר פיטר מקאלו, 140 מיליון בני אדם לקו בלבם כתוצאה מהזרקת ה”חיסון” שכפה עליהם ה-WHO – שרוב ממשלות העולם החליטו לאמץ את הנחיותיו. גם המדיניות הקטלנית הזו החלה בהמלצות חביבות ולא מחייבות שכאלה, בדיוק כמו הקרואסון בבאר שבע.

הערכות שונות מדברות על כך שמתוך 140 מיליון הנפגעים בליבם, כ-20 מיליון מוזרקים מתו. 20 מיליון!!! זה יותר ממלחמת העולם הראשונה!

אבל כמו במגדל בבל – אף אחד לא עוצר…

הנה לדוגמה, שכן צעיר שלי, כאן בקרני שומרון, שלקה החודש בליבו כפי שדווח ב ynet((https://www.ynet.co.il/health/article/bjszdej1t))…

מי שמע על בן 24 הלוקה בליבו לפני עידן – “העיקר הבריאות…?”
מי חלם על דיפיברילטור בכל קרן זווית?
אגב, ראיתם איזה איזכור של הזריקות בדווח של ynet? משהו על הקשר לקורונה? תיכף נרחיב בעניין.

בשונה ממלחמות העולם, שם נתנו האחראים את הדין לאסון שהובילו בדם ואש ובתמרות עשן – כאן, במלחמה העולמית הזו, מלחמה שגובה קורבנות אדם לפחות באותם סדרי גודל, מת כל אדם בפינתו, בשקט, בצנעה. הלוקים נושאים את כאבם, מי בעליה במדרגות, מי בנכות כזו, מי בנכות אחרת – כולם יודעים מי האשם ואולם את ההיסטוריה כותבים המנצחים – או לייתר דיוק, מקפידים שלא לכתוב… – ונכון לעכשיו, אלו שמחזיקים בידם את אמצעי התקשורת, את הפקידות הציבורית, את מנופי הלחץ והשוחד על הפוליטיקאים, הם שניצחו. ידם של האחראים למוות הסיטונאי הזה, היא זו שעודנה מושטת – מאשימה את מי שניסה למנוע אותו. איש אינו מבקש סליחה – בדר”כ להיפך.

הסתות וסליחות מאת אבי ברק. לצפייה בסרטון המלא((https://www.youtube.com/watch?v=x–rojWLB0A))

רבים אמנם מחליטים בינם לבינם, לא לקחת יותר את הרעל הזה, אבל בערב יום הכיפורים האחרון, לא ראינו שום דמות שהובילה את קמפיין הזרקת הרעל, מתנצלת, או חוזרת בה…

והמלחמה נמשכת.

מדובר במלחמה אידאולוגית מאוד. לא אנשים מנצחים בה. מנצחת האידאולוגיה השטנית החדשה, אידאולוגיית – “העיקר הבריאות”. כשרודן מטורף מכריז מלחמה, כולם מבינים היכן הבעיה וכיצד יש לטפל בה. יש טובים, יש רעים, יש גבולות, לכולם ברור כיצד המלחמה מתחילה, וכיצד מסיימים אותה.
אבל כאן – במלחמת “העיקר הבריאות”, הרודנים כאילו לא קיימים. רק האידאולוגיה מדברת. לא רודן צורח מאיזו מרפסת אל הכיכר. רק פקידים פקידים’ אפורים אפורים, מתאספים באסיפות מכובדות מכובדות, מקבלים החלטות בירוקרטיות בירוקרטיות, אפורות אפורות, תחת שמות יפים יפים, של ארגוני צדקה וחסד, כל מני NGO שפועלים בחסות האו”ם למען “מטרות נעלות נעלות” – העיקר הבריאות העיקר הבריאות…
ובין השורות הצפופות שנכתבות, מסתתרות אט אט וצפות אט אט אל קדמת התודעה, רעיונות עוועים – שלאדם הנורמלי, הסביר, הצפוף והדחוק במירוץ חייו, אין שום כלים לעכל, קודם שתהפוך כל הבירוקרטיה המעורפלת הזו למציאות חיה ושולטת בכל מערכות חייו, במסדרונות הממשלות ובבתי המשפט –

ולפתע שתי נשים באנגליה נשלחות לשנתים וחצי מאסר כי “רצחו” תוכי((https://rotter.net/forum/scoops1/809452.shtml)),

ולפתע בגלי צה”ל מישהו “רצח” כלב…

והשופט מתייחס בחומרה ואיש לא מבין את הסאבקונטקסט – כי באמת תשומת הלב מופנית לתוכי המסכן ולכלב המסכן וזה באמת איום ונורא אבל זה בכלל לא העניין, העניין עצמו תמיד יסתתר מאחורי איזה ערך שכל אדם סביר ממילא מאמין בו – ועד שגמרת להזדהות עם התוכי המסכן – הרג בעלי חיים הפך להיות “רצח” – כמו רצח של בני אדם – אין ‘מותר האדם’, אין ‘צלם אלוהים’ – רצח הוא רצח, התוכי אפילו היה כאן קודם…

וכך מתה הזהות האנושית הנבדלת מבעלי החיים
וכך מתה הזהות המינית
וכך מתה הזהות המשפחתי
וכך מתה הזהות הלאומית

הכל בשם הזדהות עם כל מני ערכים אמיתיים שמאחוריהם דחפו לנו חורבן עמוק של זהויות – בלי שנרגיש,

והעיקר הבריאות…

ה-WHO – ארגון הבריאות העולמי, הפך לארגון הגג של כל זרועות תמנון אידאולוגיית הפירוק של הפרוגרס.

בשם הבריאות מקדם עכשיו הארגון, יחסי מין פדופיליים עם ילדים – ובלבד שייעשו “בהסכמה…”((https://www.bzga-whocc.de/en/sexuality-education-in-europe/)).

הזכות לעונג מיני של ילדים, מוגדרת בתוך הררי המסמכים של הארגון ו/או הארגונים הפועלים עמו בשיתוף פעולה, כאחת מ”זכויות האדם” ומשכך, על המדינות ליידע בבתי הספר את התלמידים בדבר זכויותיהם ואבוי להורים שינסו להתערב ולשלול מן התלמידים את זכויות האדם שלהם…

ב-2023, מפרסם ארגון בשם (ICJ)
International Commission of Jurists

ארגון של משפטנים העובד בשיתוף פעולה עם האו”ם – מסמך המכונה “עקרונות השמיני במרץ”. במסמך נטען כי קיום יחסי מין בהסכמה עם ילדים הוא חלק מזכויות האדם שלהם. ע”פ הארגון, מדינות החברות באו”ם חייבות להפסיק להפליל יחסי מין בהסכמה עם ילדים. אם ילד בן 6 “הסכים” לקיים יחסי מין עם מבוגר, הרי שהחוק הפלילי – אליבא ד ICJ – מנוע מלהפליל את מי שביצע עמו יחסי מין.”

פתאום מתברר שמאחורי הדאגה לכאורה לבריאותנו, מסתתרת מפלצת ענקים.
פתאום מסתבר, שאותו ארגון שהצליח להשמיד מיליוני בני אדם – בשם הבריאות, מנסה להכשיר פדופילה – בשם הבריאות, או לאכול תולעים במקום בשר, בשם הבריאות – המודעה ההיא באוניברסיטת בן גוריון היתה קצה קצהו של קרחון ענק.

אה – ועוד משהו…

שמתם לב שהפרופסורים הבולטים, הפרזנטורים של הזריקות בזמן “המגיפה” – הופיעו שוב על המרקע, כשהשביתו את המערכת בשם “המחאה”?

מימין: ד”ר חגי לוין, יו”ר איגוד רופאי בריאות הציבור | משמאל: פרופ’ נדב דוידוביץ’, מנהל ביה”ס לבריאות הציבור באונ’ בן גוריון

את הקשר בין עילת הסבירות לבריאות הציבור שאותה הם משביתים, התקשו הפרופסורים הללו להסביר.

אבל כשאנחנו מתחילים להבין שהפרוגרס העולמי הגדול עושה שימוש בארגון הבריאות העולמי כפלטפורמה מרכזית לקידום האידאולוגיה שלו – אזי השבתת מערכת הבריאות הישראלית בהחלט מתחילה להיראות הגיונית.

בואו ונעשה קצת סדר.

הפרוגרס הוא המוטציה הקיצונית העדכנית של השמאל המודרני. זוכרים את המהפכה הבולשביקית? ‘עולם ישן עדי יסוד נחריבה’?
אין אלוהים, אין עמים, אין משפחות, יש רק מעמדות, מלחמה מתמדת ניטשת ביניהם ומבין גלגליה יקום עולם חדש…

אז זהו בדיוק הפרוגרס החדש – בהבדל אחד, אין כאן את החיילים של הצבא האדום. במקומם יש אינטרנט, תקשורת, בנקאות, ארגונים בין-לאומיים והרבה פקידים אפורים.
את המהפכה הבולשביקית בלבושה החדש, איש אינו מזהה לפני שהיא כובשת אותו. כשהילד חוזר מהגן ואומר שהוא חושב שהוא ילדה – כבר מאוחר מדי. הפסדת. המהפכה ממשיכה לקורבן הבא…

בסוף בסוף המטרה היא אותה מטרה – כלומר לגרש את אלוהים מעולמו, ולבוא בנעליו.
כדי לעשות זאת אנו חייבים לחסל את כל ההבדלות שבאמצעותן ייצר האל את הזהויות השונות שמעידות על קיומו.
כדי לעשות זאת אנו חייבים לחסל את כל מותר האדם מן הבהמה, לחסל את חירותו, כי החירות היא שמעידה על צלם האלוהים שבאדם. חיה אינה יכולה לבחור בין טוב לרע. האדם יכול כי יש בו צלם אלוהים. חייבים אם כן לשלול ממנו את חירותו. להפוך אותו לעבד נרצע, זומבי שמכור לזריקות, לסמים ולמשחקי מחשב (יובל נח הררי), מורגל בשיעבוד, בהגבלת תנועתו, מסיכה שמוחקת את זהותו (וחירותו) על פניו וכשהוא פוגש אדם אחר – גם אם זה ילד – לעודד אותו לרחרחו כזוג כלבים.

אה – כן… ועוד משהו קטן…כדי להבריח את האל מעולמו צריך להשמיד את העם המעיד על קיומו. אידאולוגיות שכאלה מגיעות תמיד למסקנה שצריך להשמיד את עם ישראל. זה חייב יהיה להגיע לכאן. ואולי בעצם זה כבר הגיע, ולא שמנו לב?

מה לעזאזל עשה השגריר הגרמני בדיון בבג”צ על עילת הסבירות? מדוע ממשלת עם המרצחים שלחה את שגרירה לדיון משפטי בעניין ישראלי כל כך פנימי?
הסכומים המושקעים בהפיכה הצבאית הפאסיבית שאנו חווים, כבר עברו ככל הנראה את מיליארד השקלים.
שום הפגנה “ספונטאנית” לא נהנית מתקציבים שכאלה. מדובר בכסף מדינתי ואולי יותר מזה. כשם שגרמניה “מושקעת” בשלל ארגוני פרוגרס שחדרו אל מערכת החינוך הישראלית, ומערכות ציבוריות נוספות, סביר להניח כי היא מושקעת גם ב”מחאה” – והשגריר הגיע לבית המשפט בכדי לבחון את ההתקדמות…

האם אותם כוחות פרוגרס שהשקיעו ברופאים שקידמו את זריקות הרעל, ידעו להפעיל את אותם רופאים ממש, ולהשבית “במחאה” את מערכת הבריאות?

נראה שלאותם כוחות שמנהלים מתקפה פרוגרסיבית כוללת על אנושיותה של האנושות, על צלם אלוהים שבקרבה, חשוב מאוד לעורר כאוס וחורבן בחברה הישראלית.

ולמה?

כי מי שמדמה לגרש את אלוהים מעולמו, חייב להשמיד קודם לכן את עם ישראל המעיד על קיומו. ועם ישראל הוא מדינת ישראל. ההיסטוריה היהודית נכתבת היום בתל אביב ובירושלים – לא בווארשה ולא בניו יורק.

מלחמת יום הכיפורים החדשה, אינה מתנהלת בקרבות שריון בסיני, היא מתנהלת סביב הזכות להתפלל בתל אביב…

אך נצחונו של עם ישראל מובטח. המסכנים שהופנטו ומופעלים כצבא פסיכוטי נגד עמם ומדינתם, אינם מבינים כי הם נישאים על כתפי היהודים הנאמנים. הם מפגינים נגד האדמה שעליה הם דורכים.

עוד מעט נתכנס כולנו תחת צל השכינה בסוכות – נחבק את אחינו שהתעוררו מן הכוחות ההיפנוטיים שפעלו עליהם ונחגוג את ניצחון עם הנצח על כוחות הכאוס המבקשים להשמיד את ישראל ולהחזיר את העולם לתוהו ובוהו.

האם אני אופטימי כי אני חושב שישראל לא תחתום על האמנה החדשה של ה-WHO?

לא.

אני משוכנע שישראל תחתום.

יש תהליכים שצריכים כנראה למצות את עצמם.

הזוועה שהתרחשה בתל אביב ביום כיפור, היתה כנראה סוג של מיצוי שכזה. ניצחון פירוס שכזה – כמו הפגזת נמל הפנינים על ידי היפנים, מתקפה שהיתה ניצחון מזהיר אבל הביאה בסופו של דבר לקץ האימפריה היפנית.

אז כן – שום דבר לא הולך להיות קל ופשוט. אבל עם ישראל ינצח – גם בזכות המתקפות האלה.

שנה טובה.

שתף את הפוסט:

4 תגובות

השאר תגובה