התכנית המדינית - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
ט״ו בתמוז ה׳תשפ״ד | 21/07/2024
מחשבים מסלול

התכנית המדינית

ח׳ באלול ה׳תשפ״ב (ספטמבר 4, 2022)

התכנית המדינית

מכל עבר הפנו חברים את תשומת ליבי לכתבתו של צבי יחזקאלי. בעזה וגם ביהודה ושומרון, רוצים הערבים – בעיקר הצעירים שבהם להגר. והם גם עושים זאת בפועל – 200,000 ! הגרו בשנים האחרונות.

במצע שלנו כתבנו ש 20,000 עושים זאת מדי שנה, מסתבר שהמספרים ככול הנראה גדולים יותר.

זוכרים את הדיבורים על כך שהמספרים שלהם רק יגדלו?
זוכרים שסיפרו לנו שערבי לא עוזב את הקרקע?
זוכרים כיצד משקרים לנו השקם והערב לגבי הנתונים הדמוגרפיים וכיצד יואב חמו וחבריו ממשיכים לצטט את "הלמ"ס הפלסטיני" משל מדובר כאן באיזו בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה של שוויץ…

אגב – מי שחושב שזה רק בגלל המצב הכלכלי, צריך להסביר לעצמו מדוע המצב דומה גם ביהודה ושומרון. שם כביכול יש פריחה כלכלית, שם יש שיתוף פעולה עם אבו מאזן, שם לכאורה הסכם אוסלו עובד.

ובכן חברים – זה לא עובד פשוט משום שהארץ הזו אינה שלהם ובמודע או שבתת המודע – הם מבינים זאת.

אגב, המהגרים, הם ברובם הגדול צעירים – כלומר אין המשכיות ערבית ביש"ע, והם משלמים אלפי דולרים בשביל ספינות רעועות שיחלצו אותם מעזה, לפעמים הם גם טובעים בים. תארו לעצמכם מה היה קורה אם מדינת ישראל היתה מסייעת להם לעשות זאת בצורה מסודרת.

תארו להעצמכם שבסבב הבא – מחזירים את המשטר הצבאי, פותחים נתיב לשדה רמון, ומשם בטיסה לכל יעד – על חשבון ישראל, ועם דמי מחיה שנה קדימה – כמה לדעתכם יעזבו אז?

זה הפתרון האמיתי, והוא יעלה לנו הרבה הרבה פחות גם בדם וגם בדמים – כלומר בכסף. במקום צבע אדום וסבב בכל כמה חודשים, אנחנו צריכים להבין שארץ ישראל כולל עזה, היא שלנו ורק שלנו.

אנחנו צריכים לבנות ולשחרר את הכלכלה
אנחנו צריכים להביא לכאן עליה גדולה.
אנחנו צריכים לאפשר ולעודד את הגירת הערבים, לזרוק את הסכמי אוסלו אל פח האשפה של ההיסטוריה – ולהכיל ריבונות מלאה בכל שטחי יהודה שומרון וחבל עזה.

שתף את הפוסט:

11 תגובות

השאר תגובה