ימות המשיח - ישראל מחר
הכרזותעלינו באתר חדש! במידה ויש שאלות או תקלות מוזמנים ליצור איתנו קשרליצירת קשר
ט״ו בתמוז ה׳תשפ״ד | 21/07/2024
מחשבים מסלול

ימות המשיח

י״א באב ה׳תשפ״ב (אוגוסט 8, 2022)

ימות המשיח

כשהלבבות נפתחים אל הר קודשינו, ההצדקה לעצם קיומנו הריבוני הלאומי שבה לידינו.

ביום הזה בו החל גירוש יהודי גוש קטיף וחורבן בתיהם, יש לזכור את הלקח:
"השולט בהר, שולט בארץ".
לא יהיה כאן לא שלום ולא ביטחון, עד שלא נשיב לידינו בריבונות מלאה את לב הארץ, את הר הבית בירושלים.

שתף את הפוסט:
הפוסט הבא

6 תגובות

  • אני חוזר עכשיו מאתר קלפי של הליכוד פשוט הזייה. אולי 80% מהמצביעים לא מצביעים לפי אידאולוגיה בכלל, הם מקבלים פתק מסומן מראש ומתבקשים להכניס אותו למעטפה בפרגוד. הייתי בספירת הקולות וזה אכן עובד, רוב הטפסים במעטפות היו עם סימונים זהים (בחלוקה לפי 2 קבוצות העסקנים באזור…), חלקם הגדול משוכפל במכונות צילום. כשספרתי את הקולות הרגשתי תסכול נוראי – זה הרי חסר סיכוי, איך אדם אידאולוג כמו משה יכול להתקדם במפלגה שכזו? זה היה נראה שכל העבודה של משה שנעשתה בשכנוע הציבור בחודשים האחרונים יכולה להשפיע על רק על אולי 20% מהמתפקדים. כל השאר רובוטים של העסקנים ומשה לא במגרש הזה בכלל..
    היו שם 2 קבוצות יריבות מהבוקר שפשוט התנפלו על כל בוחר שהגיע ודחפו לו את הפתק ליד, רוב הבוחרים מגיעים בלי מושג במי לבחור ופשוט משתמשים בפתק. וכשמשה פייגלין לא מסומן באף טופס של אחת הקבוצות היריבות, מראש אין לו בכלל סיכוי להיבחר.
    פשוט מתסכל. הוא היה יכול להיות בעשירייה הראשונה.

  • משה יקר, דברייך כל כך נכונים ויקרים מפז . צפה שוב בראיון זה ושים לב שכשאתה מרים את קולך ומתעצבן המילים והרעיון מאבדות את כוחן מפני שזה מתקבל כאיבוד שליטה. צפיתי במאות ראיונות שלך, קור הרוח ושמירה על הסנטר שלך בנחת ובבטחון שמאפיינים אותך תמיד איפשרו לך להעביר מסרים חזקים ישר ברור . בהצלחה מרובה בפריימריז ברביעי.

  • שלום משה,
    התכונה שמאפיינת את הסמול זו פרובינציאליות וחקינות של אירופה וארה"ב. הסמול מסכים למצעדי תועבה בארץ כי יש להם הכשר באירופה וארה"ב, למרות שמצעדי תועבה פרובוקטיבים בשביל המוסלמים לא פחות מעליה להר הבית. הסמול היה צריך את אורד וינגייט כדי לצאת להפסיק עם ההבלגה ולצאת מהגדר לפעולות יזומות. כשגויים מאירופה וארה"ב יתמכו בהקמת המקדש, תראה איך פתאום הסמולנים ירוצו לבנות את המקדש.

השאר תגובה