07/10/2014 – י״ג בתשרי ה׳תשע״ה

לפני ששולחים את חיילי צה”ל לתוך עזה, פשוט להפסיק להם את החשמל

יהדות ותרבות
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אין תגובות

שיתוף ב print
הדפס

יש ערבים אחרים בישראל, ערבים שקולם אינו נשמע בתוך השיח האלים והחצוף של רוב נציגיהם בכנסת. עוד ועוד אזרחים ערבים נאמנים יוצרים אתי קשר – הנה דוגמה למכתבו של אחד מהם ודברים שאמרתי בנושא בכנסת: http://www.youtube.com/watch?v=jcbK3Jw1zt8 “לכבוד חבר הכנסת מר משה פייגלין שמי א’ בן 23 מ…. נוצרי ישראלי אני רוצה לחזק אותך ואת הדרך שלך. האידיאולוגיה שלך והיושרה האנושית שלך ראויים להערכה, אני קצת עוף מוזר בחברה שלנו (בכל זאת ערבים) שבאמת באמת ואוהב את המדינה שלי מדינת ישראל ולהיות ישראלי זה גאווה ואני צוחק לכל הערבים האלה שמנותקים מהמציאות וקוראים לעצמם פלסטינים. כל האירועים שקרו בשבועות האחרונים ובמיוחד ביומיים הכואבים האלה והסוף הטרגי של הנערים זכרונם לברכה רק גורמים לי לרצות שיהיה פה מישהו חזק שלוקח שליטה על מה שקורה והוא מכתיב את הסדר יום ולא האיסלם הרדיקלי והמשוגע שמשתולל בעולם. אני רוצה לחזק אותך ואת הדרך שלך כי אני רוצה לחיות פה בשקט ואני באמונה מלאה ולב שלם אומר שבגישה שאתה מאמין בא הדבר הזה יגיע ויבוא. אשמח להזמין אותך אלינו ולהיפגש איתך באופן אישי. אתה פולטיקאי מזן נכחד וטוב שיש עוד אנשים כמוך ושתדע שהאמת שלך מיצגת גם ציבור שונה מזה שאתה רגיל אליו ,יישר כוח. אמן שבעזרת השם יבואו עלינו ימים טובים יותר.”

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות נוספות

יום הזיכרון לשואה ולגבורה הפך ליום המלחמה בגזענות. יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל כולל היום גם את השוטרים ואנשי כיבוי האש ואף קורבנות שלא עלו
התארחתי בפודקאסט ‘על המשמעות’ בנושא ימי הזכרון

חברה ומדינה

עצרת מחאה מול שגרירות סין בתל אביב מול שגרירות סין בתל אביב, נערכה אתמול בערב עצרת מחאה של מתרגלי שיטת הפאלון גונג החיים בישראל.
מול שגרירות סין בתל אביב, נערכה אתמול בערב עצרת מחאה של מתרגלי שיטת הפאלון גונג החיים בישראל.

חירות וזכויות אדם

את שידור הלייב 5X5, נקדים השבוע לרגעי הדימדומים שבין יום הזיכרון ליום העצמאות – ביום רביעי בשעה 17:00 ויעסוק כמובן במהותם של שני הימים
את שידור הלייב 5X5, נקדים השבוע לרגעי הדימדומים שבין יום הזיכרון ליום העצמאות – ביום רביעי בשעה 17:00 ויעסוק כמובן במהותם של שני הימים האלה. כרגיל אתם מוזמנים להשאיר כאן את שאלותיכם בכתב – ומוזמנים בשמחה גם להצטרף לשידור לשיחה חופשית בשלב השאלות.

5X5

יהדות ותרבות

לוח אירועים ועדכונים