04/11/2020 – י״ז במרחשון ה׳תשפ״א

מדוע מחנה השלום מתנגד לנשיא שהביא אותו?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

2 תגובה

שיתוף ב print
הדפס

מדוע מחנה השלום מתנגד לנשיא שהביא יותר הסכמי שלום מכל נשיא אחר? – שאלתי את זהבה גלאון – הרי אתם קראתם לעצמכם מחנה השלום?

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
2.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dor Zafary
Dor Zafary
1 year ago

תעודת עניות לתקשורת – הביאו אותך לשם בתור עלה התאנה התורן ואדרבא ממש לא מפליא שעשו זאת. לדעתי לא היית צריך להתראיין במיוחד לא לפנאל הזה שמגמד את יכולותייך.

זה לא ראיון לרה”מ המיועד בעז”ה ובנושא המתעסק בזוטות.

לפעמים נדמה שהמפלגה התמוססה איפה הראיונות על אדיאולוגית החירות? המצע? איפה המועמדים לכנסת של זהות? מי הם בכלל כיום? מי עזב ומי נשאר? האם זהות תתמודד בבחירות הקרובות?

מי המגויסים החדשים? ועוד שאלות שמצריכות תשובות כהנה וכהנה…

ראיונות על דרכי פעולה והצהרות משמעותיות לנו הבוחרים והמתפקדים דרך התקשורת זה מה שצריך! צא להפגנות! תארגן אותן! תעמוד מעל הבמות! תראה נוכחות של אריה, תשיב בעוז וצא למתקפה שערה כנגד כל אותם אלה שקוראים עלינו תיגר ולהוכיח לכולם שזהות נושמת חיה ובועטת והיא האלטרנטיבה האמתית והאולטימטיבית להיות מפלגת השלטון שתזרוק לפח הזבל של ההיסטוריה את מפלגת העלק “ליכוד”.

זה מאוד נחמד שעכשיו יש לנו כלי תקשורת בצורת YNET אבל זה לא מה שמספיק בכדי לגייס 1.5 מ’ מצביעים בקלפי. תעוררו משה או שיהיה מאוחר מדי זהות לא יכולה להרשות את זה לעצמה!

כתבות נוספות

אני רוצה לדבר על שני חברי כנסת שקשרתי עמם קשר ידידות והערכה.יש יותר משניים- אבל מה שמייחד את השניים הללו שאצל כל אחד מהם
גם אצל ידידי אילן ז”ל וגם אצל ידידי איתמר יבדל לחיים טובים וארוכים, תלויה היתה בסלון תמונה של אדם שקטל המונים. איש לא מרר את חייו של אילן בגלל תמונתו של רוצח ההמונים התלויה בביתו.

מחשבים מסלול #198

בואו נדבר על עובדות, ועל אמת היסטורית ומדעית. בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של היטלר ימח שמו עם הדיבוב האנגלי
בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של האשמדאי. בדיעבד הסתבר שהנאום המוקרן ברקע הציטוטים באנגלית, הוא רק אילוסטרציה, לציטטות הנאמרות שם מפיו של היטלר ימ”ש.

מחשבים מסלול #197

א וַיְדַבֵּר ה’ אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר. ב דַּבֵּר אֶל-כָּל-עֲדַת בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל וְאָמַרְתָּ אֲלֵהֶם קְדֹשִׁים תִּהְיוּ כִּי קָדוֹשׁ אֲנִי ה’ אֱ-לֹהֵיכֶם. ג אִישׁ אִמּוֹ וְאָבִיו תִּירָאוּ וְאֶת-שַׁבְּתֹתַי
קדושים תהיו, כלומר נבדלים, מוקדשים למטרה מיוחדת, מרוממת. אבל התורה ענקית. מהי בתמצות הנקודה המיוחדת המבדילה ומקדישה אותנו?

פרשת השבוע

אקטואליה ופוליטיקה

לוח אירועים ועדכונים