11/07/2021 – ב׳ באב ה׳תשפ״א

עמו אנוכי בצרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

5 תגובה

שיתוף ב print
הדפס

זו כבר לא השאלה מי צדק לאורך השנים – נתניהו או אני. עכשיו – אחרי הפוץ' וגניבת קלו של הרוב היהודי, השאלה הבסיסית היא: למי שייכת המדינה? לרוב היהודי? או לאליטות הבלתי נבחרות שלה.

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
גבריאל מעיני
גבריאל מעיני
3 months ago

בהמשך למה שכתבתי, נניח שבעוד שנה יתקיימו בחירות ונניח שנתניהו ירכיב את הממשלה, ונניח שמשה פייגלין יהיה שר בכיר מטעם הליכוד. נניח שחודש אחרי הקמת הממשלה החמאס ישגר חימוש תלול מסלול מדויק יותר ,כפי שהוא מבטיח, ונניח שנתניהו יגיב כמו שהגיב בעבר,יזיז את הדיונות ממקומן וידאג שאף בלתי מעורב לא יפגע. האם משה פייגלין יתפטר?

גבריאל מעיני
גבריאל מעיני
3 months ago

הטעון של ליבסקינד הוא שנתניהו לא היה ראוי להיות ראש הממשלה לדיברי משה פייגלין. והנה לאחר הפושט של בנט נתניהו הפך למנהיג ראוי ולגיטימי של היהודים הלאומיים / מסורתיים.
התשובה של משה פייגלין היא שנתניהו עכשיו במקום אחר בתור ראש האופוזיציה. לדעתי התשובה לא משכנעת כיוון שאדם שאינו ראוי ושאינו רואה את טובת המדינה לא סביר שישנה את עורו בגלל שעשו לו פוטש. אולי להיפך זה סביר יותר. אם בנט ולפיד מכרו את המדינה ב 50 מיליארד למנסור עבאס אז נתניהו ישאף להעלות את המחיר יותר.
בברכה, גבי מעיני

יוסי כלפון
יוסי כלפון
3 months ago

משה טען שלאחר שנים רצופות בשלטון, השליט רואה בטובתו האישית כטובת המדינה. אחרי שנתניהו ירד מכס השלטון, הוא כבר לא עונה להגדרה הזו. כלומר, עצם העובדה שנתניהו כבר לא ראש הממשלה, שינתה אותו

ערן הרמן
ערן הרמן
3 months ago

בהנחה שתכנס לליכוד בפריימריז במקום גבוהה.
מה תרצה לקדם בעיקר? ואיך תפעל אם זה יהיה במסלול התנגשות עם רצונו של מנהיג היהודים?

בן
בן
3 months ago

מצחיק לראות איך קשה להם כל כך להבין שגם אם המנהיג של הציבור היהודי בישראל דיי גרוע עדיין לבחור במי שרוצה למחוק את זהותנו הרבה יותר גרוע.

כתבות נוספות

לא מסכימים איתי?בואו נדבר על זה!מחר בשעה 19:00, בערוץ התוכן "ישראל מחר", נעלה לספידיבייט איתכם ונדבר על מה שתרצו. איך זה עובד? פשוט מאד!אתם
לא מסכימים איתי? בואו נדבר על זה!

חדש!

הרב אורי סופר שבה את ליבי.דיין מכובד, תלמיד חכם אמיתי, שמבין שמשהו כאן מאוד לא תקין בטיפול בקורונה.הוא לומד היטב את הנושא – ופשוט
הרב אורי סופר שבה את ליבי. דיין מכובד, תלמיד חכם אמיתי, שמבין שמשהו כאן מאוד לא תקין בטיפול בקורונה. הוא לומד היטב את הנושא – ופשוט מפשיל שרוולים, משיג את התרופות (כולל האייברמקטין) ומתחיל לטפל במו ידיו בחולים ולתת להם את התרופות שנמנעות מהם.

הפודקאסט #25

בשבוע שעבר, התקיים בלטרון טקס השבעת מחזור אוגוסט 21. על פי הפרסום באתר חמ"ל – שגם צירף תמונה לידיעה, הטירונים בטקס הושבעו על מן

מחשבים מסלול #114

אקטואליה ופוליטיקה

לוח אירועים ועדכונים