10/04/2022 – ט׳ בניסן ה׳תשפ״ב

תוכנית ההתכווצות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

23 תגובה

image_print
שיתוף ב print
הדפס

שטפון הכוחות שהציפו את תל אביב מרגע תחילת מסע הרצח האחרון, העלה אצל רבים תהיות סביב אותה שאלה:

‘היכן היו כל הכוחות הללו כשבתי היהודים בלוד הוצתו לילה אחר לילה בפרעות הקיץ?’

‘מדוע בלוד, הופקרה האוכלוסיה היהודית להשתוללות הערבית באופן נבזי שכזה?’
‘הנה מתברר, שכשאתם רוצים, אתם בהחלט יכולים?’

אז בואו ונחדד את השאלה –
מדוע בפרעות שהתחוללו כאן בקיץ האחרון, מערכת הביטחון הישראלית לא רצתה לטפל.

האם זה בגלל שהיהודים שרכושם וחייהם הפכו הפקר בלוד, הם סוג של “מתנחלים”? – כלומר אנשי אמונה שבאו לגור במקום מתוך אידאולוגיה לאומית? – אנשים שביקשו לחזק את האחיזה היהודית שהולכת ומתרופפת בעיר הזו?

כמובן שאי אפשר להוכיח זאת, אבל איזו עוד סיבה יכולה היתה להיות להפקרה ההיא.

תאמרו – כאן מדובר בערבים תושבי המקום וכאן במחבל שהגיע מג’נין.

אבל הרי הגבולות לגמרי מיטשטשים. האם המחבל מ’חורה’ לא היה ישראלי?
ומה בדיוק ההבדל סגן ראש עיריית נצרת שמהלל את ה’שאהידים’, לראשי החמאס בעזה שעושים זאת?

אז מה באמת הסיבה להפקרת יהודי לוד לצד הטיפול היעיל ורווי הכוחות שראינו בתל אביב.

העניין הוא שהמדינה היהודית הציונית, הצטמצמה כרגע לגבולות הערים שאינן מעורבות.

הישראלי עדיין חש בארצו ובמדינתו, אך ורק במקום שאינו רואה ערבים.
זה כבר לא לגטימי לבנות את ביתך בגליל או בנגב, מגרש חוקי שם, יעלה ליהודי פי ארבעים(!) כן שמעתם נכון, פי ארבעים… מאשר לערבי – כלומר מדובר ממש במדיניות שמבקשת למנוע את ייהוד הגליל והנגב – אם אתה זוג צעיר שמבקש לרכוש דירה, אתה מוזמן לעשות זאת אך ורק במגדל בבת ים, בראשון או לכל היותר בחדרה.

שם, קיימת עדיין מדינה, שם תזכה בינתיים להגנה.

התמונה האסטרטגית שהולכת ומתבררת היא, שתהליך אוסלו, שבו ויתרנו על שטחי 67, עירער את הלגטימיות שלנו בשטחי 48 וגם מהם אנחנו הולכים עכשיו ונסוגים אל תוך גבולות תוכנית החלוקה של וועדת פיל האנגלית משנת 37 –

והאמת היא שאנו נסוגים אל משהו שהוא פחות מתוכנית החחלוקה, משום שבתוכנית הזו, עוד היה לנו את הגליל.

אז תביטו טוב טוב במפה הזו ותבינו שזה בדיוק התהליך שבתוכו אנו נמצאים. את ההתכווצות הזו אוייבנו חשים היטב. זהו תהליך אמיתי שאנו נמצאים בתוכו ולכן לא מסוגלים באמת לחוש בו.

נדרשת לישראל מנהיגות חדשה שתהפוך את הקערה על פיה, מנהיגות עם חזון, מנהיגות עם בשורה, מנהיגות שתשליך את מדינת כל אזרחיה של בנט והתנועה האיסלאמית, אל פח האשפה של ההיסטוריה,

מנהיגות שתשיב לנו בכל מרחבי ארצנו –

את המדינה היהודית.

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
4.2 10 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
23 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
יוני
יוני
1 month ago

היי משה,
מי היא המנהיגות הזו?
הבנו מה צריך, מי יתן לנו את זה?

נמרוד
נמרוד
1 month ago

נתניהו, ליכוד, נתניהו, ליכוד…..כן נתניהו, לא נתניהו, רק ביבי, רק לא ביבי…. יש קצת מעבר… לא נמאס לאנשים להתעסק רק בפני השטח ובשטחיות של הסוגיות ? ( כמו ברפואה, למשל, בהקשר לסימפטומים שמקבלים את ראשית הבמה ביחס למהות שנדחקת לצד למרות שהיא היא זו ש”מלכתחילה” הביאה לאותם סימפטומים )… יש כאן תהליכים עמוקים שמתרחשים שנים על גבי שנים, והם לא התחילו עם נתניהו ולא יסתיימו איתו… הבעיה היא לא נתניהו, או הליכוד, או בנט או ימינה, או דברים דומים אחרים ( .
ואת זה אני אומר כאחד שלא מבין את הצעד של פייגלין להצטרף לליכוד אבל עדיין לא זה ה-ענין כאן )…
.
יש כאן בעיה שורשית ועמוקה שמקורה בבסיס הציונות ה”חדשה”, המנותקת כביכול מהיהדות וממקורותיו של העם היהודי, ואם הולכים עוד אחורה אז אפשר לראות את ההקשר הגלובלי יותר של תנועת ההשכלה והמדע ה”חדש” החל מתקופת הרנסנס והלאה, בואך מהפכות הדפוס, התעשיה, המיחשוב ועוד ( כולל בהקשר כמו בביטויים במיוחד בתפיסות כמו של דארווין או פרויד או אחרים )… וכל האישים האלו או האחרים שמעורבים כאן הם לא הענין כאן, או שם ( לא האיש אלא האישיו, לא לגופו של אדם אלא לגופו של ענין), אלא הם אמצעי עבור העניין עצמו, אמצעי ולא ה-עיקר, אמצעים שונים אשר כחוטי השני כמו הולכים ונטווים יחדיו לכדי אריג משותף, לאחד כזה המחבר את כל האישים והחוטים האלו או האחרים באריג היסטורי אחד אשר שוב ושוב הולך ונטווה במהלך ההיסטוריה השלמה …
.
לא הכל זה “רק כאן ועכשיו בלבד” כאילו הדברים צומחים מתוך ואקום והכל עומד ותלוי באיש ציבור זה אחר, כאילו מתוך “שום מקום”… לא, לדברים יש סיבה ( ולסיבה יש מסובב ), והסיבה יכולה להיות מקורה בעבר, או בעתיד, ולעיתים גם בהווה עצמו אם פורשים אותו קצת יותר לעומק, אבל יש דברים מעבר …

Danny
Danny
1 month ago

נדמה לי שכל המציאות שתיארתי בכתבה החלה בתקופת שלטונו של בנימין נתניהו,מלך היהודים.עוד מלך כזה ואבדנו.

ערן
ערן
1 month ago

הכל טוב ויפה פייגלין אבל נתניהו יוביל את התהליך הה באותו הכיוון אם לא ביתר שאת

נמרוד
נמרוד
1 month ago

ודרך אגב, לדעתי אחת מדרכי הפעולה המתוכננות כאן הוא לייצר מציאות שבה יהיה מקרה חדש כדוגמת ברוך גולדשטיין וכך להוריד לגמרי את הרסן, אחרי גינויים מכל העולם וכמובן מתוך ה”מדינה”… לי אישית, ואני חושב או הייתי רוצה לחשוב שכך גם לכל בר – דעת באשר הוא, מאוד ברור שזה הכיוון שאליו הולכת ה”מדיניות” הזו ובכלל מה שקורה כאן ( כמובן שיש עוד הסברים ), לאיבוד הבושה וההתנערות המוחלטת של ה”מדינה” מתפקידה ככזו, ביחס לאזרחיה שומרי החוק, וזאת תוך עקיפה ברורה של חוקים, הן של לשון החוק המפורשת ובוודאי של רוח החוקים השונים ( וכמו שבעניין הקורונה לא מדובר באמת במדע, גם בעניינים האלו לא מדובר באמת בעניני חוק ומשפט, לא צריך להיות גאון גדול כדי לראות את זה, אבל כן צריך להפעיל קצת את החשיבה ולראות שיש קשר וחיבור מובהקים בין אלו ובין שאר הדברים ברוח זו ), וזאת גם ביחס להעדר היכולת והכוח של האזרח ה”פשוט” להתקומם בצורה משמעותית כנגד הזוועות הדורסניות האלו שהופכות את היוצרות לגמרי, בלי בושה כאמור, לרוב גם בלי להסתיר את הדברים למי שבאמת רוצה לראות ולשמוע, שזה כנראה לא מצבם של רוב האנשים כיום, שאינם תופסים באמת את המשמעות של מה שקורה כאן יום ויום ושעה שעה, מתוך איזו אשלייה מתוקה ש”הם לא באמת מתכוונים לזה”, או ש”זה בסוף יעצר מתישהו”, או משהו בסגנון הזה ( או משהו שהרמח”ל כותב במסילת ישרים על עצת פרעה, ש”תכבד העבודה על האנשים”, שזה בבחינת עושה הכל כדי לא לעצור ולחשוב ולהתבונן על הדברים אלא נותן לשטף החיים לגרור אותו אחריהם כמו סוס ללא רוכב השועט לכל עבר ), כמו אחד הנופל מבנין גבוה בן כ 40 קומות וכשהוא בקומה ה 20 אומר ש”בינתיים הכל בסדר…”

Last edited 1 month ago by נמרוד
נמרוד
נמרוד
1 month ago

זה מעניין הקשר בין התכווצות להצרה, בבחינת דבר המתכווץ ונהיה צר יותר, מעין תכנית החזרה או הכניסה מחדש ומרצון למצרים ( וזו ללא ספק תכנית לכל אלו שחושבים שזה “רק” הגררות וכדומה ), חזרה לעבדות לפריץ התורן, כניסה חדשה למצרים… מה שנקרא אפשר לצאת ממצרים ( או מהגלות בכלל ), מהארץ הפיזית ההיא, אבל קשה להוציא את המצרים ( או את הגלות בכלל ) מתוכנו, את תודעת העבדות והעדר העצמאות ( ועל כן כנראה זה גם נקרא יציאת מצרים ולא יציאת בני ישראל או עם ישראל, כמעין תהליך פנימי הפוך כביכול הנדרש כהמשך לתהליך החיצוני )
.
לגבי מה שנדרש, אכן דרוש מנהיג עם חזון, אך בעיניי הכיוון צריך להיות שונה לגמרי, לא במקום הפוליטי אלא במקום האזרחי – עממי, לא ב”מדינה” ומוסדותיה, שזו מלכתחילה ובדיוק חלק מהותי מה-בעיה כאן, חוסר המשילות והעדרה של הדמוקרטיה ( אילו זו הייתה באמת דמוקרטיה אז הזירה הפוליטית הייתה כיוון נכון, אבל כיום, וכבר זמן מה, אנחנו כבר לא חיים יותר בדמוקרטיה, ועל כן לא ניתן להשתמש בכלים הדמוקרטיים בזירה אשר טבעה הוא כבר אינו דמוקרטי מטבעו, כמו במדינות ערב, או מזרח אירופה לשעבר, או דרום ומרכז אמריקה, וכיום גם אפשר לומר כמו באירופה ובארצות הברית )
.
אנשים כנראה שכחו שהדמוקרטיה לא באה בחינם אלא יש וצריך להאבק ולהלחם עליה, וכמו שנאמר לגבי הקורונה כך גם ביחס לשאר הדברים – מי שכבר קיבל את כוחו לא יוותר עליו מרצונו, אז זה כמו בעבר, וכל המחשבות על “סוף ההיסטוריה” וכדומה לא באמת קיימים במציאות עצמה, וזה עוד בלי להזכיר את הגורם החשוב ביותר כאן, והוא לא האדם, כמו אז כך גם עכשיו, ועל כן הדבר הכי משמעותי שאפשר לעשות כיום, בקיומו של עם ישראל בגלות ארץ ישראל תחת המנדט הישראלי – ערבי, הוא להתפלל לקב”ה שיצילנו מצרה זו, שייתן לנו סימנים וכוחות מה עלינו לעשות במצבים הנוראיים האלו, ובמקביל לעשות מה שאפשר כאן למטה, כל אחד כפי יכולתו ואפשרותו ( אני באופן אישי הייתי רוצה שתקום תנועת התקוממות אזרחית כנגד המצב הזה, אזרחית ולא פוליטית )

עומר כשר
עומר כשר
1 month ago

מזעזע.
יש לי עוד סיבה להבדל. האליטה מגיעה מתל אביב, לא מלוד. אותה אליטה ישראלית לא נאמנה לעם ישראל, אלא לעצמה מכיוון שהיא ישראלית ולא יהודית.
“לא תעמוד על דם רעך” לא קיים אצל הישראלי.

gal
gal
1 month ago

אתה מתכוון לאליטה הליכודניקית ששלטה במדינה במאי 2021, והייתה אחראית על פעילות כוחות הביטחון?

אליהו
אליהו
1 month ago
Reply to  gal

מסכים לגמרי.
עומר כשר יצאת טמבל.

יוסי
יוסי
1 month ago

הי משה,
מזכיר לך שבמאי 2021 שלטה המפלגה שלך, הליכוד, וראש מפלגתך, בנימין נתניהו. אז אולי תפנה את השאלה הזאת אליו באופן פומבי? נראה אותך.

בוריס קוליקוב
בוריס קוליקוב
1 month ago

ישר כוח משה היחיד שדובר את האמת ומסתכל על המציאות כמו שהיא. תודה לך

שוש
שוש
1 month ago

שבוע טוב מר פייגלין היקר,
אגש ישר ולעניין ברשותך: האופטימיות שלך לגבי היכולת להצליח להשפיע מתוך מפלגת הליכוד על מהלכים המתקיימים תוך כדי שלטונה במדינה, לדעתי המאוד צנועה, לוקים בחסר.
שכחת לציין, ולכן אני טורחת להזכיר לך ברשותך: שהפרעות האיומות שהתרחשו בחודש מאי 21, היו תחת שלטון הליכוד, ושהליכוד לא נקף אצבע, להזכירך השר אוחנה היה אז מופקד על התנהלות המשטרה, להזכירך אילו נערי הגבעות לא היו מגיעים ללוד, אני מנחשת שהמשטרה הייתה ממשיכה לא לנקוף אצבע, האבסורד הוא שגם כשאחלה לנקוף אצבע, היה זה באיסוף הנשק מהיהודים, כך שגם המעט שיכלו להגן על עצמם, טרחו לקחת את זה מהם.
כך שלתפיסתי: אם הימין נמנע מעשייה ובוודאי שהשמאל נמנע מעשייה, נשאלת השאלה: מה בעצם ההבדל ביניהם???
התשובה שאני מצאתי היא שתכל’ס אין הבדל!
וכפועל יוצא מכך מסתבר שהכל שקר ואחיזת עיניים!
הפרעות בלוד וברחבי הארץ בכלל… פתחו לי עיניים, הבנתי את השקר הגדול, זה לא באמת משנה מי בשלטון, העיקר שטובחים ביהודים, אף אחד מהנבחרים לא ינקוף אצבע, מפני שאין פה באמת משילות, הכל אחיזת עיניים ושקר אחד גדול, לי נותר (בתור חברת ליכוד – יש לציין) לחכות לביאת משיח, כי המדינה כמדינה פשטה את הרגל…
באופן בו היא מתנהלת ובזמן שיש לך להיבחר ולהגיע למעמד שבו תוכל להציל את המדינה, הזמן לא לטובתך. לצערי כמובן!!!
שא ברכה ושיהיה לנו ולכל ישראל, חג פסח כשר ושמח

שרון
שרון
1 month ago
Reply to  שוש

בן ניתאי . בן נבט , לפיד הבערות והשנאה ,”איווט האיום ” גנץ הפלאגמט השימושי , ואין צורך להזכיר אך בכל זאת ”בכירי האבודה ומרעצ כולם עובדים אצל שוואב הנאצי ראש הממשלה מטעם ה WEF והאומ שמום , והממשלה הגלובליסטית הזאת בתורה כפופה לחבורת טורפים ”לקחני על ” קניבלים ששולטים ב99.9 אחוז מכלכלת העולם , ששאיפתם להחליף את הבורא ולהיות אלהים , כרגע מזה יותר משנתיים הם מבצעים בנו שואה, בחסות פייק מגיפה ,ושלל שיטותיהם הנאציות לפי מודל 1984 (בדקי את הפשעים שהם מבצעים כרגע ב שאנגחאי סין (היא מדינת המודל של שוואב ) הם האחוז אחד מהאוכלוסייה מתייחסים לכל היתר כעדר פשוטו כמשמעו (”חיסון עדר”) כרגע הם בשלב הדילול והניסויים , תוכניתם להוריד את האוכלוסיה ל 500 מליון בלבד כאשר כל מי שישאר חוץ מהם יעבור להיות טראנס אנושי עי” הטיפולים הגנטיים עם ההזרקות ויהיה סוג של ”אדם-מחשב” נשלט ומשועבד , עד שלא נפנים (הרוב) מי האוייבים השטנים הללו ונמשיך לשחק במשחקי הנדמה לי וההצגות שלהם של שמאל וימין, לא נצליח לזרוק אותם לכל הרוחות לעזזאל , ונתחיל מהמערכות הרקובות במדינת ישראל ואולי נהיה אור לגויים , אבל נראה שאפילו משה פייגלין עם כל מעלותיו לא מצליח לזהות עד הסוף ”מי האויב” ואת ”השקר הגדול ” וכנראה שכמו שכתבת בלי התערבות ניסית של ”הבוס” הגדול הגיבור והנורא אז…

מצליהו
מצליהו
1 month ago
Reply to  שרון

דבריך מעניינים, תוכל לציין למקורות?

שרון
שרון
1 month ago
Reply to  מצליהו

יש מלא חפש ברשת , הכל שם מול העיניים , חפש למשל על הפורום הכלכלי העולמי – W E F והמייסד שלו קלאוס שוואב ( בן למשפחת תעשיינים נאצית ששיעבדה עובדי כפייה בפרוייקט האטום הנאצי)
אג’נדה 2021 ואג’נדה 2030 של האום שמדינת ישראל חתומה עליהן, אבני ג’ורגיה , יש חקירה שנקראת ”מונופול” על תאגיד העל ”בלאק רוק” ו ”ואנגארד” , יש את החקירה של בית הדין ה”גראנד ג’ורי אוף פאבליק אופיניון ” של עו’ד ריינר פולמריך ושותפיו
אם אתה רוצה לרדת למחילת הארנב , סליחה מהארנבים החמודים , יותר נכון למחילות העכברושים המטונפים תתחיל לצלול ותגלה מערכת של מחילות שקרים על גבי שקרים שנראה שאין להם סוף

מצליהו
מצליהו
1 month ago
Reply to  שרון

אבל איך אפשר לדעת איזה מהמחקרים אמינים?

שרון
שרון
1 month ago
Reply to  מצליהו

הם משקרים לנו שנתיים וחצי ב”שקרונה ” וגורמים להרג ורצח בכוונה תחילה , רק זה כבר אמור היה להספיק להגיע לנקודת המוצא ההתחלתית שאין שום אמון בממסד ושופרותיו בתשקורת לכל דבר וענין ,הם משקרים או נותנים חלקיקי אמת ,
כמה שיותר שנים האדם מנותק מעריצי התשקורת כך יותר בקלות יוכל לזהות אמת כאשר נחשף אליה, צריך פתיחות ולהקשיב ולתת לאמת היא חותמו של הקב”ה לעשות את העבודה , כפי שאמר ד’ר רוברט מאלון (ממציא הMRNA)האמת היא כמו אריה כשהיא יוצאת לחופשי אי אפשר לעוצרה.

משה שיכמן
משה שיכמן
1 month ago
Reply to  שוש

כל מילה בסלע, אלא שלא נראה שמשה מאמין במשיח שמיימי, לתפיסתו כך נראה המשיח הוא ליכודניק..

חרותניק
חרותניק
1 month ago

ככל שהזמן חולף מבינים יותר ויותר כמה הדברים שלך מדויקים.
אני רואה בתקשורת שמביאים כל מיני פרשנים ומומחי ביטחון שמנסים רק להסביר למה הפיגוע הזה הוא לא כמו הקודם, שהפעם זה מפגע בודד, שהפעם המחבל תומך בארגון הזה ולא בארגון האחר, שהפעם זה פיגוע השראה… זה כבר ממש נשמע מגוחך. לכל דבר מבחינתם יש פתרון שונה, צריך לעשות מהלכים עם פינצטה וצריך להיזהר לא לעצבן את הערבים. אף אחד לא מעלה בכלל את הפתרון האמיתי, הפתרון שלא יעשה חשבון, פתרון שמגיע מתוך הבנה עמוקה של המציאות וחיבור לזהות.

תומר מנחמי
תומר מנחמי
1 month ago

יש תיאוריה שהפלוגות החמושות בתל אביב נועדו בכלל לנרמל משטר צבאי, בהתאם למזימה הגלובליסטית.
זוכר שבתחילת ה’קורונה’ הבחנת בשוטרים עם נשק ארוך בכיכר דיזנגוף?

gal
gal
1 month ago

אנשי הלטאה עומדים מאחורי זה?

תומר מנחמי
תומר מנחמי
1 month ago
Reply to  gal

לא חובב קונספירציות, רק שלאחרונה ההבדל בין קונספירציה למציאות הוא כמה חודשים.
אנרגיות טובות ידידי וחג שמח

gal
gal
1 month ago

אז זה לא הם? פיווו… כבר התחלתי לחשוש..

כתבות נוספות

היום ב5על5 נדבר עלמות הגיבורים של נועם רז הי”ד ומשמעויותיו נדבר כמובן על המשבר הפוליטי אמנת איסטנבול, אמנת ז’נבה והקשר שבניהן ועל האם הליכוד
מוזמנים להשאיר כאן את שאלותיכם בכתב – ומוזמנים בשמחה גם להצטרף לשידור לשיחה חופשית בשלב השאלות.

5X5

בית המקדש

הלילה, נהפוך לרגע ל”אומה פושעת”, שמדליקה אלפי מדורות עצים ומתעלמת לחלוטין מן המשמעות הפחמנית ה”מחרידה”, ומההשלכות מרחיקות הלכת על ההתחממות הגלובלית, על אפקט החממה,

מחשבים מסלול #204

אז מי מנצח ומי מפסיד במלחמת רוסיה אוקראינה? יש כל מני הגדרות לניצחון. הניצחון בנקודות שניצחו מדינות ההסכמה, במלחמת העולם הראשונה, פתח את הפתח
אז מי מנצח ומי מפסיד במלחמת רוסיה אוקראינה?

מחשבים מסלול #203

ח”כ השר מתן כהנא, צריך לקחת זר פרחים גדול, להניח על קבריהם של יצחק רבין ושמעון פרס ולבקש בקול גדול סליחה. כהנא, אינו תקלה
“…אנחנו מבינים שצריך למצוא דרך להתנהל בתוך הסכסוך הזה… קם מנהיג ערבי-מוסלמי-ישראלי, שכנראה הבין פתאום את אותם הדברים…” (מתן כהנא בפייסבוק). אולי קודם איזו סליחה קטנה? לא שמענו את זה מפרס ורבין לפני 30 שנה?

מחשבים מסלול #202

המתכון לחירות האדם העברי פרשת בהר היא למעשה מתכון החירות של האדם הישראלי. הפרשה פותחת בדיני שמיטה ויובל. דמיינו שלכולכם מגיעה שנת שבתון אחת
פרשת בהר היא למעשה מתכון החירות של האדם הישראלי. הפרשה פותחת בדיני שמיטה ויובל

פרשת השבוע

היום בחמש על חמש, ננתח את המצב הפוליטי, אתאר את התמודדותי הצפויה בפריימריס של הליכוד לכנסת, ובמה יתמקד הקמפיין.עוד נדבר על המצב הבטחוני, על
רוצים לעלות לשידור? שלחו הודעה למספר 055-912-2121

5X5

אני מבקש לדבר על עניין שמטריד אותי כבר תקופה ארוכה, מסוג הדברים שאינך יודע עם להתעכב עליהם, אם לעשות מהם עניין או לוותר, סוג
איך הגענו למצב שחיילי צה”ל מליטים פניהם כמו שודדי בנק ואילו הרוצחים המתועבים מישירים פניהם למצלמה?

מחשבים מסלול #201

מחשבים מסלול #191

כתבות פופולריות

מוזמנים להשאיר כאן את שאלותיכם בכתב – ומוזמנים בשמחה גם להצטרף לשידור לשיחה חופשית בשלב השאלות.
היום ב5על5 נדבר עלמות הגיבורים של נועם רז הי”ד ומשמעויותיו נדבר כמובן על המשבר הפוליטי אמנת איסטנבול, אמנת ז’נבה והקשר שבניהן ועל האם הליכוד

5X5

בית המקדש

הלילה, נהפוך לרגע ל”אומה פושעת”, שמדליקה אלפי מדורות עצים ומתעלמת לחלוטין מן המשמעות הפחמנית ה”מחרידה”, ומההשלכות מרחיקות הלכת על ההתחממות הגלובלית, על אפקט החממה,

מחשבים מסלול #204

בלי שום דיון בכנסת (ובתקשורת) תוותר ישראל על חלק נרחב מריבונותה, ותפקיר את חירות אזרחיה, לידי אנשים שמעולם לא בחרו בהם.
המערכה על חירות האדם מתקיימת גם בחזית האישית וגם בחזית הלאומית בינואר 2022, שנה לאחר היבחרו, הגיש ממשל ביידן לארגון הבריאות העולמי, ה WHO,

סימן קריאה #38

אז מי מנצח ומי מפסיד במלחמת רוסיה אוקראינה?
אז מי מנצח ומי מפסיד במלחמת רוסיה אוקראינה? יש כל מני הגדרות לניצחון. הניצחון בנקודות שניצחו מדינות ההסכמה, במלחמת העולם הראשונה, פתח את הפתח

מחשבים מסלול #203