22/04/2021 – י׳ באייר ה׳תשפ״א

5X5 הלייב השבועי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

10 תגובה

שיתוף ב print
הדפס

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stas
stas
3 months ago

בבקשה תשתפו את הלינקים לסרטונים והמאמרים החדשים של משה גם לטלגרם. זה קל כשיש לך מקום מרכזי שממנו אתה יכול לעקוב אחרי אתרים ואנשים שאתה מעוניין לעקוב אחריהם. משה פייגלין וארקדי מוטר הם הפוליטיקאים היחידים בישראל שאני מעוניין לשמוע את דעתם.

גבריאל מעיני
גבריאל מעיני
3 months ago

ערב טוב משה, אני שומע בפעם הראשונה את ההסבר שלך על משמעות התיקו=חוסר המשילות = איום אסטרטגי קיומי. אני נזכר באמירה של פרופ׳ פסיג שאמר: עתידן טוב הוא עתידן שנבואותיו לא מתגשמות. כאדם אופטימי אני מאמין שנבואותך לא יתגשמו.כי הרי זאת מטרתך,לשנות את ההווה כך שלא נהרס בעתיד. אחת הדרכים לפעול היא לרוץ בבחירות החמישיות. העם כבר התפקח מאוסלו ומההיתנתקות. יש כבר רוב יהודי בין הים לירדן ( 68% לפי אטינגר).
התקשורת המסורתית כבר לא מונופול. הריכוז הגדול ביותר של היהודים נמצא בישראל. אם זהות תקבל 5 מנדטים בבחירות הבאות ותהיה לשון מאזניים אז בבחירות שלאחר מכן זהות כבר תרכיב את הממשלה.

דגנית לוין
דגנית לוין
3 months ago

והריחו ביראת ה'

שרון בוזין
שרון בוזין
3 months ago

שלום משה,היו ימים שהפוליטיקאים שלנו אמרו כלום ואז התקדמו לכן ביבי לא ביבי וכיום נראה שיש שוב רגרסיה בשיח לשום דבר

אביגדור
אביגדור
3 months ago

שלום משה. אני רוצה לשאול אותך אם תוכל בתמצית, עבור אלה שלא טרחו לקרוא את המאמר שלך, להסביר מה צפוי לנו ולעולם עם סין הקומוניסטית?
תודה רבה

זמיר בירנבוים
זמיר בירנבוים
3 months ago

למה החלטת לפתוח בחינם את האתר שלך?
האם אתה לא מרגיש שיש כאן פגיעה המשלמים המנוי?
דבר נוסף, האם אתה לא חושב שזה יוריד מהאיכות של האתר? ואולי גם ירגיל שוב את הישראלים לקבל תוכן בחינם.

אליהו
אליהו
3 months ago

שלום משה "יהדות = חירות" הכיצד הרי היהדות כופה עלינו את המצוות ומי שלא יציית ילך לגיהנם מזכיר קצת את כפית החיסונים אשמח להסבר למשפט יהדות = חירות תודה רבה!

משה
משה
3 months ago

בקשה: תעלו יותר עדכונים בטלגרם כדי שלא נצטרך להמשיך להשתמש בפייסבוק ובבקשה אל תעלו סרטונים קצרים שהם כבדים במשקל. לדוגמא העלתם סרטון לערוץ בטלגרם של 3:25 דק׳ שתופס 105 מגה! שהיה צריך לשקול 25-30 מגה בלחץ. תחשבו אפילו על הרצון לשתף את הסרטון בפלטפורמה אחרת אבל בגלל שהוא כבד מדי אנשים לא יעשו את זה או בכלל זה יהיה בלתי אפשרי בגלל מגבלת הפלטפורמה.

moti
moti
3 months ago
Reply to  משה

צודק!

משה
משה
3 months ago

דיברת לאחרונה על כך שמנסור עבאס פחות גרוע מאיש שמאל ולכן מבחינתך אפשר להקים איתו ממשלה אפילו שהוא לשון המאזניים. תוכל בבקשה להסביר שוב את הסוגייה הזאת כאשר ברור לך שהוא תומך במחבלים וכך גם חברי מפלגתו.

כתבות נוספות

שלום לכםרבים פונים אלי ומיצרים על כך שהחלטתי לשוב לליכוד ולא להוביל את אותם מיליון אזרחים בישראל, שראש הממשלה הכריז עליהם כאויבי העם.לכאורה זו
נתניהו הודיע שכל מי שיתפקד עד סוף אוגוסט, לא יאלץ להמתין עד שיוכל לבחור אלא יוחל לבחור מיד את הנציגים לוועידה הקרובה, או בפריימריז הקרובים – ולכם יש הזדמנות להשפיע

מחשבים מסלול #86

שלום לכםביום חמישי בערב, סימן ראש הממשלה אותי ועוד מיליון אזרחים בישראל, כאויבי העם. 'הסרבנים הללו – כך הוא כינה את מי שמוותר על
ביום חמישי בערב, סימן ראש הממשלה אותי ועוד מיליון אזרחים בישראל, כאויבי העם, "הסרבנים הללו" • כך, חשף סופית בנט את אופיו הרודני • למה הוא פצח בנאום ההסתה הזה? התשובה בפנים

מחשבים מסלול #86

ו אָנֹכִי ה' אֱלֹהֶיךָ אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים עַל-פָּנָי.  ז לֹא-תַעֲשֶׂה לְךָ פֶסֶל כָּל-תְּמוּנָה אֲשֶׁר בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל וַאֲשֶׁר
עשרת הדיברות המופיעות בפרשת ואתחנן, (ובפרשת יתרו) הן הבסיס לכל המוסר האנושי. לא בכדי מופיע בפתח בית המשפט האמריקני העליון, פסלו של משה רבינו האוחז בעשרת הדברות.

פרשת השבוע

5X5

לוח אירועים ועדכונים