22/04/2021 – י׳ באייר ה׳תשפ״א

5X5 הלייב השבועי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

11 תגובה

שיתוף ב print
הדפס

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
דן
דן
1 day ago

שלום משה, אני סטודנט למקצוע רפואי בשנתי השלישית ומאויים שלא לצאת להתנסות קלינית ללא קבלת החיסון השלישי. לאחר שעשיתי את ה2 הראשונים בכפייה החלטתי שבשום פנים ואופן לא אתן יד לפגיעה בחירות ובבריאות , וקורא מכאן לכל הסטודנטים לפעול כמוני ! . אני מנסה להלחם משפטית באוניברסיטה שמקדמות גישה עוד יותר משעבדת משל המדינה, למה לדעתך האוניברסיטאות ניהיו גרורותיו המרכזיות של תהליך השעבוד?

stas
stas
5 months ago

בבקשה תשתפו את הלינקים לסרטונים והמאמרים החדשים של משה גם לטלגרם. זה קל כשיש לך מקום מרכזי שממנו אתה יכול לעקוב אחרי אתרים ואנשים שאתה מעוניין לעקוב אחריהם. משה פייגלין וארקדי מוטר הם הפוליטיקאים היחידים בישראל שאני מעוניין לשמוע את דעתם.

גבריאל מעיני
גבריאל מעיני
5 months ago

ערב טוב משה, אני שומע בפעם הראשונה את ההסבר שלך על משמעות התיקו=חוסר המשילות = איום אסטרטגי קיומי. אני נזכר באמירה של פרופ׳ פסיג שאמר: עתידן טוב הוא עתידן שנבואותיו לא מתגשמות. כאדם אופטימי אני מאמין שנבואותך לא יתגשמו.כי הרי זאת מטרתך,לשנות את ההווה כך שלא נהרס בעתיד. אחת הדרכים לפעול היא לרוץ בבחירות החמישיות. העם כבר התפקח מאוסלו ומההיתנתקות. יש כבר רוב יהודי בין הים לירדן ( 68% לפי אטינגר).
התקשורת המסורתית כבר לא מונופול. הריכוז הגדול ביותר של היהודים נמצא בישראל. אם זהות תקבל 5 מנדטים בבחירות הבאות ותהיה לשון מאזניים אז בבחירות שלאחר מכן זהות כבר תרכיב את הממשלה.

דגנית לוין
דגנית לוין
5 months ago

והריחו ביראת ה'

שרון בוזין
שרון בוזין
5 months ago

שלום משה,היו ימים שהפוליטיקאים שלנו אמרו כלום ואז התקדמו לכן ביבי לא ביבי וכיום נראה שיש שוב רגרסיה בשיח לשום דבר

אביגדור
אביגדור
5 months ago

שלום משה. אני רוצה לשאול אותך אם תוכל בתמצית, עבור אלה שלא טרחו לקרוא את המאמר שלך, להסביר מה צפוי לנו ולעולם עם סין הקומוניסטית?
תודה רבה

זמיר בירנבוים
זמיר בירנבוים
5 months ago

למה החלטת לפתוח בחינם את האתר שלך?
האם אתה לא מרגיש שיש כאן פגיעה המשלמים המנוי?
דבר נוסף, האם אתה לא חושב שזה יוריד מהאיכות של האתר? ואולי גם ירגיל שוב את הישראלים לקבל תוכן בחינם.

אליהו
אליהו
5 months ago

שלום משה "יהדות = חירות" הכיצד הרי היהדות כופה עלינו את המצוות ומי שלא יציית ילך לגיהנם מזכיר קצת את כפית החיסונים אשמח להסבר למשפט יהדות = חירות תודה רבה!

משה
משה
5 months ago

בקשה: תעלו יותר עדכונים בטלגרם כדי שלא נצטרך להמשיך להשתמש בפייסבוק ובבקשה אל תעלו סרטונים קצרים שהם כבדים במשקל. לדוגמא העלתם סרטון לערוץ בטלגרם של 3:25 דק׳ שתופס 105 מגה! שהיה צריך לשקול 25-30 מגה בלחץ. תחשבו אפילו על הרצון לשתף את הסרטון בפלטפורמה אחרת אבל בגלל שהוא כבד מדי אנשים לא יעשו את זה או בכלל זה יהיה בלתי אפשרי בגלל מגבלת הפלטפורמה.

moti
moti
5 months ago
Reply to  משה

צודק!

משה
משה
5 months ago

דיברת לאחרונה על כך שמנסור עבאס פחות גרוע מאיש שמאל ולכן מבחינתך אפשר להקים איתו ממשלה אפילו שהוא לשון המאזניים. תוכל בבקשה להסביר שוב את הסוגייה הזאת כאשר ברור לך שהוא תומך במחבלים וכך גם חברי מפלגתו.

כתבות נוספות

מדוע הצטרפתי לליכוד?מדוע קמפיין 2019 מועד א' של זהות היה הצלחה גדולה, למרות שלא נכנסנו לכנסת?מה עלינו לעשות מבחינה גיאופוליטית בהתמודדות עם האיומים במזרח
אני מזמין אתכם לצפות בפודקאסט 'השיעורים שלא למדתי בבצפר' שערך איתי מיכאל מלמדוב.

אקטואליה ופוליטיקה

וַיְהִי אַבְרָם בֶּן-תִּשְׁעִים שָׁנָה וְתֵשַׁע שָׁנִים וַיֵּרָא ה' אֶל-אַבְרָם וַיֹּאמֶר אֵלָיו אֲנִי-אֵ-ל שַׁ-דַּי הִתְהַלֵּךְ לְפָנַי וֶהְיֵה תָמִים. אל תאבד את התמימות, אומר מלכו של

פרשת השבוע

הערב ב 5×5 נדבר על הפודקאסט עם הרב אורי סופר, על הזרמת מי הכינרת לירדן, על השאלה מי הוא באמת ראש הממשלה כאן, על

5X5

5X5

לוח אירועים ועדכונים