24/05/2022 – כ״ג באייר ה׳תשפ״ב

ערן בריל – יחסי ישראל וארגון הבריאות העולמי

24 תגובה

הדפס

לצפייה בפודקאסט המלא: (1:18:14)
להאזנה לפודקאסט המלא: (1:18:07)

האם מדינת ישראל מעבירה את ריבונותה ואחריותה לבריאות אזרחיה לידי ארגון הבריאות העולמי?

האם מדינת ישראל, מוותרת במידה רבה על ריבונותה, ומאחורי גבם של אזרחיה, מעבירה בימים אלה לאו”ם, את הסמכות להכניסם לסגר? או לכפות עליהם הזרקות, או לחשוף ולהפיץ את המידע הרפואי שלהם?
או שכל זה סתם קונספירציה.

ערן בריל – יזם עצמאי בתחום הרפואה, מוזיקאי ופעיל חברתי – למד את הנושא באופן מעמיק, ומשוכנע שהתשובה היא בהחלט כן, ואף הרבה יותר מזה.

עכשיו בפודקאסט של ישראל מחר.

נספח א לסרטון להורדה:

נספח ב לסרטון להורדה:

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
3.7 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
24 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
דודו
דודו
27 days ago

קיצור של ראש ממשלה זה לא רוה”מ אלא ראה”מ או רה”מ

דודו
דודו
29 days ago

פייגלין שאל את ערן למי שייך ערוץ 13 ולא שומעים את התשובה שלו. מה הוא ענה לשאלה הזאת?

משה
משה
1 month ago

שלום משה
סוף סוף קיימת שיחה שעוסקת לא בפרוגרס וכדו’ אלא בתכלס של העניין במקום להזכיר רק ברמזים את הגולבליזם כמו שנהגת עד כה.
ובכל אופן שיחה מאכזבת בסיכומה כיון שעד שסוף סוף מדברים על הנושאים האלו בצורה קורהנטית ורציונלית כמו שעשיתם השיחה לא הייתה שונה בהרבה בשורה התחתונה מרוב המדברים על כך ברשתות מכיון שברגע שהתחלתם לדבר לגופם של מוסדות כמו הפורום הכלכלי ושמות האנשים שם הכול שוב ניהיה כללי ומפוזר: על שוואב ישר מיהרת להעלות תמונה מגחיכה במקום לעסוק באיש ומעלליו, ביל גייטס, אלף התאגידים, הכול כללי ומפוזר לאכזבתי, ודווקא כאשר ירדת לפרטים למשל בשאלה ישירה על ערוץ 13 המקרופון הושתק משום מה (בעיות טכניות, הכינו אותנו בתחילת השיחה הרי..) וכשערן ניסה להסביר בכמה הזדמנויות באופן מפורט את אופן השליטה לדוגמא במשלו שהביא על הקמת תחנות שידור פרטית או כריית מחצב מיהרת להביא את דוגמת השתקתך התקשורתית במקום לתת לו לסיים את דבריו החשובים שפירטו את העניין וכן הלאה, לסיכום הכול נשאר כללי מידי לאכזבתי
וברמה האישית תאמר לי נא, למה שאחרי שיחה כזו מטלטלת שבמילים אחרות נאמר בה שמוסדות המדינה לא קובעים כלום אתה מצפה שיצביעו עבורך (ברור שלא אצביע לשאר אבל אפילו לך) הרי אתה אומר דבר ומעודד להיפוכו-“הפרלמנט במדינה לא קובע כלום אבל אני פייגלין שואף לחזור למססד הזה” ועוד דרך איפה? דרך המפלגה הכי ממסדית שיש ששלטה פה ללא עוררין כולל ברוב משבר הקורונה והביאה עלינו את הסיפור הנ”ל (למרות התעלמותך האלגנטית מאשמתו של הליכוד במצבנו כיום מאז הצטרפותך אליה והסטתך את הנושא לפגמים אידאולוגיים), הרי במה תוכל לשנות אם כול חברי הכנסת שפוטים ולא קובעים מאום (וגם אילו היו קובעים מפלגתך הרי קבעה לרע עד כה) בזה שאתה נואם רהוט ואינטלגנטי יותר מהשאר? איך זה בדיוק יעצור את תוכנית 2030 או יחזיר למוטב את שטייניץ ונתניהו? על כך לא נתת שום תשובה עד כה,
וגם את נשקך היחיד ששולף-מרי ואי ציות אזרחי זה אבסורדי לחלוטין לממש אותו מהכנסת בכלל ומהליכוד בפרט כך שפחות יעיל במעמדך כיום..
אשמח אם תתן תשובות משכנעות יותר מתעמולה אנטי בנט או הכשרת נתניהו ותשכנע אנשים שמעודד אותם לבחור בך מה בכללות הטעם במוסדות המדינה לאחר הדברים הנ”ל שאתה עצמך מציף כה רבות.

עדיאל
עדיאל
1 month ago
Reply to  משה

אשמח אם מישהו ילנקק לחומר איכותי ומבוסס (היינו שעל כל דבר ודבר יד מקור מלונקק מאתר הWEF וכנ”ל), לא קונספירציות באוויר. ראיות, הוכחות, משכנעות.
תודה

משה Feiglin
Admin
28 days ago
Reply to  משה

אפרופו שטייניץ. יש מקום לסברה כי אילולי הייתי שם, היה שטייניץ מתקדם להצעת חוק לכפיית חיסונים, שהיתה מקבלת גם את תמיכת הליכוד וגם את זו של האופוזיציה. ראה כמה הרווחת עוד לפני שניכנסתי לכביכול “כלום והשומדבר הזה”.

משה
משה
27 days ago
Reply to  משה Feiglin

נו באמת משה,אתה עצמך כבר ענית בשיחה לתגובתך את מה שאני מגיב כעת
ציטוט: “הזנב לא מקשקש בכלב”..שטייניץ סה”כ בא לבדוק את השטח בהצהרותיו
ובטוח שעשה זאת על דעת רוב הליכוד לא בטוח שלא כל הליכוד כי גם לגבי ח”כ יברקן לא בטוח שמניעיו כשרים, יכול ליהיות שהוא נשלח כדי לתת לאי אלו מצביעי ליכוד פוטנציאליים ששכל נשאר במוחם לגבי ההזרקות סיבה לזרוק את קולם גם הם לליכוד (מה שיכול ליהיות שגם אתה עצמך עושה במודע או שלא..) שיטה ידועה של ריכוז המתנגדים סביב אדם אחד..
אבל זו רק השערה בדיוק כמו ההשערה שהעלת שאתה זה שבזכותו לא נכפה חוק כזה..
בכל מקרה כעת כבר לא זקוקים לשום חוקים כידוע כך ששאלתי לעיל עומדת בעינה.

פטריוט
פטריוט
1 month ago

שימו לב להתייקרות המוצרים
זה מרגיש מלאכותי ובכלל לא אמיתי
ממש כמו הקורונה שהיא ככל הנראה מעשה ידי אדם
כשחושבים נקי הקורונה היא רק הסיבה ולא המטרה

פלוני
פלוני
1 month ago

“זה צ’יפ ביולוגי שנמצא בתוך גלולה, וברגע שאתה בולע את הגלולה והיא מתמוססת בקיבה, הצ’יפ שולח אות שנטלת את גלולה. דמיין לעצמך את ההשלכות של זה, את הצייתנות.”
– מנכ”ל פייזר אלברט בורלא בפאנל שהשתתף בו השבוע בכנס הפורום הכלכלי העולמי (WEF) המתקיים בימים אלה בדאבוס, שוויץ.
https://twitter.com/loffredojeremy/status/1527521228688445442

יהודית
יהודית
1 month ago

יישר כוח ! כל הכבוד לכל מי שעוסק במלאכה כדי שהציבור יידע ויבין ויפנים

Last edited 1 month ago by יהודית שטיינברג
יהודית
יהודית
1 month ago

היו קטעים שלמים שערן דיבר ולא שמעו – שאלת “למי שייך ערוץ 13 ואז לא נשמע קולו ושוב ושוב ..

פטריוט
פטריוט
1 month ago

מרתק ברמות
כנראה המציאות שבה הינדסו אותנו היא הקונספירציה
ומה שנאמר במאמר הם ניצני האמת המרה
ולכן במבט לאחור כל הפוליטיקה בארץ נראית כמו הצגה בתאטרון

כנראה למשיח מחכה חתיכת עבודה

שלומי דגול
שלומי דגול
1 month ago

יחי המקרופון החדש !

מענדי ברגר
מענדי ברגר
1 month ago

משגע שהקול קטוע, אולי יש דרך לשחזר את זה

יהודית
יהודית
1 month ago

בחלק מהראיון לא שמעו – האם ייתכן שהיו מי שדאגו להשתיק את הקטעים האלה ? למשל בדיוק ברגע שפייגלין שואל את ערן בריל מי הבעלים (או משהו כזה) של ערוץ 13… ואז כל התשובה הדי ארוכה של ערן בריל היא בהנעת שפתיים בלבד ובלי קול, שברור שפייגלין שומע כי הוא מגיב בהמשך ואז שוב לא שומעים את בריל…

דור
דור
1 month ago

סוציופתים תאווי כח שואפים להשתלט עלינו, והפעם הראשונה ששמעתי על זה הייתה פה (ואני עוד צרכן חדשות על בסיס יומיומי). איפה התקשורת??? איפה הממשלה שבחרנו כדי להגן עלינו?! מי יעצור את הטירוף הזה?

דור
דור
1 month ago

הרבה בעיות סאונד. הרבה פעמים לא שומעים אתכם.

אפי
אפי
1 month ago
Reply to  דור

את מה שחשוב שומעים וזה 99% מהשידור. יישר כוח למשה ולערן היקרים

יהודית
יהודית
1 month ago
Reply to  אפי

אמן יישר כוח לשניהם ולכל הטובים שעושים כדי להביא מידע אמין ונכון שהתקשורת והרשויות לא מזכירות אותו בכלל

אפרת
אפרת
1 month ago

תודה
יש בעיית סאונד, חלק מהדברים לא נשמעו
מי בעלי ערוץ 13?
נגע הפחד מהתיוג קונספירטור חדר לשכבות עומק גבוהות מדי של מי שמתיימר להלחם למען האמת.
די לפחד השטויות!

מדובר במספר מצומצם של משפחות ששואפות לנהל את העולם.
האינטרסים שלהם מגוונים ובכך חולשתם.
יש את מי שמשועמם כמו שאמר בריל ומחפש ריגושים, יש את מי ש8 מליארד בני אדם עושים לו בלגן בבית (העולם שלו כמובן) ורוצה לעשות סדר ולהשליך מה שמיותר.
יש את מי שרוצה לחיות לנצח (כולם) ואף מוכן לאבד את אנושיותו (כבר איבדו) ולהפוך לחצי מכונה.
יש תאוות מין כמו במעגל חברי אפשטיין.
מגוון אינטרסים ומלחמות פנימיות בקרבם ב”ה.
יתכן מאד שחלק מהבובות כבר ניצודו ובמקומם הוצבו כפילים, ביידן (כמעט ודאי), פוטין, גייטס.
יש בעול גיבורים ציידים שקטים שעושים את עבודתם עבודת קודש ומלחמת הגרילה שלהם עושה הרבה כאבי ראש לשוואב לחבריו הרעים.
יתכן מאד שכבר סר צילם ומה שאנחנו רואים זה משב אינרציה קל שעוד רגע יעצר. ברגע שזה יקרה יחרץ גורלם וההמון המשולהב יעשה בהם שפטים.

מענדי ברגר
מענדי ברגר
1 month ago
Reply to  אפרת

מענין לשמוע על לוחמת הגרילה, איפה יש מידע על כך?

ערן
ערן
1 month ago

אשריך משה שאתה נותן לנושא הזה את תשומת הלב הראויה ומעלה אותו למודעות. לגבי רוסיה אוקראינה והתפיסה האימפריאליסטית-צאריסטית לאומית שאתה מייחס לפוטין, אני מציע את נק’ המבט הבאה:

הדבר המחשיד בעיניי את המלחמה הזו כנתונה לשליטה ויזומה על ידי הגלובליסטים הוא העיתוי שבה פרצה – בדיוק כאשר אלפי משאיות צרו על בניין הפרלמנט באוטווה ובאופן שהסב את תשומת הלב העולמית שהחלה לפנות לאוטווה אל מזרח אירופה. נכון, אפשר לטעון שארה”ב יזמה מהלכים שגרמו לרוסיה להתעורר להגן על כבודה ועל האינטרסים שלה (ואפשר ורצוי מצד שני גם לתהות מדוע ארה”ב והאיחוד האירופי בחרו בעמדה לוחמנית שכזו שחותרת לסכסוך עם מעצמה גרעינית, ועכשיו ביידן גם רומז שארה”ב תגן בעצמה על טייוואן אם סין תתקוף אותה). אבל הדבר המוזר הנוסף הוא האופן שבו המלחמה הזו מתנהלת – נראה כאילו רוסיה לא באמת עושה מאמץ להכריע את המלחמה הזו, מה שמוסבר בתשקורת המערבית על ידי ההתנגדות האוקראינית ההירואית כביכול, אם כי לא זכור לי איזשהו קרב הירואי שבו האוקראינים בלמו את הרוסים. הרושם שלי לפחות הוא שמדובר במלחמה טלויזיונית ברובה (לא לגמרי כמובן) שבעיקר קיימת בתודעה כדי להצדיק ולהסביר הגבלות ומשבר מזון יזום שנגרם בגלל הרבה דברים אחרים חוץ מאוקראינה. לי לפחות קשה להשתכנע שאי אפשר למצוא מקום אחר בעולם לגדל בו חיטה כדי למנוע משבר מזון. אם היו משקיעים אלפית מהטריליונים שנשפכים על משבר האקלים כדי למנוע את משבר המזון זה בוודאי היה יכול לעזור אבל לא נראית שום יוזמה כזו באופק, מעניין.

לגבי פוטין ואימפריאליזם רוסי, מציע לראות סרטונים של פוטין מתחילת דרכו כשליט-על של רוסיה. הוא נראה כמו נער פוסטר נבוך שרועד אפילו מהשאלות של המראיינים הרוסים המלטפים שראיינו אותו. איך אדם כזה מגיע להיות שליט יחיד של המעצמה השנייה בעוצמתה בעולם? בסוף הראיון הקרנתם את הסרטון שבו אותו יו”ר הפורום הכלכלי העולמי אומר שגם פוטין היה בין המנהיגים הגלובליים הצעירים של הפורום, כלומר לא מישהו שבא להסתחבק במסיבת קוקטיילים אלא בן טיפוחיו. שני המנהיגים הרוסיים שקדמו לפוטין, גורבצ’וב וילצין, פעלו בשיתוף פעולה מלא עם ארה”ב והמערב שלא לומר היו בובות שלו (יש שיטענו, בוודאי לגבי ילצין). צריך לקחת בחשבון את האפשרות שאם החדשות הן פייק ניוז, יש סיכוי מסוים שגם הנראטיב ההיסטורי המקובל יכול להיות פייק במידה מסוימת. ייתכן שגם הסיפור של המלחמה הקרה הוא לא כל מה שאנחנו רגילים לחשוב עליו, ויש היסטוריונים “קונספירטיביים” שטוענים הרבה שנים שלמעשה שירותי המודיעין של ארה”ב וברה”מ פעלו בשיתוף פעולה ולא אחד נגד השני. פוטין הוא תוצר של שירותי המודיעין הרוסי/סובייטי. כשחושבים על זה, המחשבה ששירותי מודיעין פועלים אחד נגד השני ולא בשיתוף פעולה היא אפילו קצת מוזרה ופחות הגיונית מהסברה ההפוכה, הרי ברוב המקצועות הרבה יותר קל לפעול בשיתוף פעולה מאשר להקים כוח מתחרה. אפשר להביא כדוגמה את שיתוף הפעולה בין ברה”מ וגרמניה הנאצית בשנות ה30 בתחום הצבאי, הרוסים אימנו קצינים גרמנים. דוגמה נוספת – מבצע פייפרקליפ שהביא לשירותי המודיעין האמריקאיים ולנאס”א מומחים נאציים. אם ברה”מ וגרמניה הנאצית שיתפו פעולה (גם הסכם ריבנטרופ מולוטוב הידוע) וארה”ב ייבאה לתוכה מומחים נאציים, אולי הדברים נכונים גם לגבי ארה”ב וברה”מ/רוסיה ואולי המרכיב של שיתוף פעולה בין אליטות ומומחים באופן בינ”ל גובר על האינטרסים הלאומיים, במיוחד בעידן שבו הטכנולוגיה מאפשרת זאת בקלות רבה.

Last edited 1 month ago by ערן
ערן
ערן
1 month ago

השם ישמור אותנו ויצילנו מידם

עקיבה
עקיבה
1 month ago

זו תפיסה שהתפתחה בעקבות הקורונה שמאחר שכולם תלויים אחד בשני בהפצת מגיפה ובהימנעות מכך שהרי אם סין היתה מגלה מיד העולם היה (בתיאוריה ) יכול להתכונן יותר ולעכב את ההתפרצות וכו’ אז צריך שיהיה גוף לעניינים האלו שהמדינות יהיו מחויבות לו כדי למנוע צרות כאלו ככל האפשר.

דור
דור
1 month ago
Reply to  עקיבה

הם ממנפים את משבר הקורונה כדי להשיג שליטה והשפעה. לא טובתך מעניינת אותם, ולא טובת המדינה שלך. שליטה והשפעה. זה הכל.

כתבות נוספות

אקטואליה בפרשת וירא. אחת ממשימות המלאכים שבאו אל אברהם הייתה להודיעו על חורבן סדום. מה היה חטאה של סדום? מהי ‘מידת סדום’? האם המעשים
אחת ממשימות המלאכים שבאו אל אברהם הייתה להודיעו על חורבן סדום?

פרשת השבוע

רגע לפני סיום שנת הלימודים, קיבלנו תזכורת מאחת הרעות החולות הגדולות בישראל – כלומר מערכת ה”חינוך” הישראלית. נתחיל מהסוף.לפעמים, כשאני שומע על המתחולל בבתי
רגע לפני סיום שנת הלימודים, קיבלנו תזכורת מאחת הרעות החולות הגדולות בישראל – כלומר מערכת ה”חינוך” הישראלית.

מחשבים מסלול #218

במדבר טז א וַיִּקַּח קֹרַח בֶּן-יִצְהָר בֶּן-קְהָת בֶּן-לֵוִי וְדָתָן וַאֲבִירָם בְּנֵי אֱלִיאָב וְאוֹן בֶּן-פֶּלֶת בְּנֵי רְאוּבֵן.  ב וַיָּקֻמוּ לִפְנֵי מֹשֶׁה וַאֲנָשִׁים מִבְּנֵי-יִשְׂרָאֵל חֲמִשִּׁים וּמָאתָיִם
ממהפכת קרח ועד המהפכה הצרפתית, מהמהפכה הבולשביקית ועד למהפכת הפרוגרס בימינו, תמיד נישא ברמה אותו דגל – דגל השוויון

פרשת השבוע

הערב ב 5×5, נדבר כמובן על הבחירות הקרבות,דבר על אנאריית החינוך הישראלית ופתרונה- וכפי שהבטחנו, נפנה זמן להתייחס לעומקו לחודש ה “גאווה”.
הערב ב 5×5, נדבר כמובן על הבחירות הקרבות, דבר על אנאריית החינוך הישראלית ופתרונה- וכפי שהבטחנו, נפנה זמן להתייחס לעומקו לחודש ה “גאווה”.

5X5

הפודקאסט #42

לוח אירועים ועדכונים