03/11/2020 – ט״ז במרחשון ה׳תשפ״א

?WHO IS THE BOSS

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

5 תגובה

image_print
שיתוף ב print
הדפס

על הבחירות בארה"ב ומשמעותן.

הבוקר נפתחו הקלפיות בארה"ב ומסך אפל עתיד לרדת על העולם החופשי.

אם לא יתרחש הנס, כל פתחי הביוב שהחל טראפ לסגור על מופעי הרוע העולמי, צפויים להיפתח שנית בעידן ביידן וכל הרעים צפויים להגיח ולהציף את העולם. השמאל הקיצוני והטרור האיסלאמי חברו תמיד זה לזה (בהזדמנות אסביר את שורשי חיבור ההפכים הללו).

זוכרים את כנופיית באדר מאיינהוף הגרמנית האדומה שחברה לאש"פ בשנות השבעים?

זוכרים את הטרוריסט האדום קוזו אוקמוטו שטבח בנו בנמל התעופה בלוד? הוא שוחרר לבסוף בעסקת ג'יבריל – ויש עוד הרבה דוגמאות.

בואו לא נתבלבל, האדרת הקומוניסטית שהכרנו אז, התחלפה באדרת פרוגרסיבית – היום. האדום התחלף בירוק, לא אותה אדרת, אבל בדיוק אותה גברת. השמאל הוא אותו שמאל וכשביידן ידחק את טראמפ, הוא יפתח את כל מכסי הביוב שטרמפ נעמד עליהם.

לרגע הזה ממתינים בשקיקה כל הרעים שבעולם. הנה דוגמית מן הרשימה:

איראן – ממתינה בקוצר רוח להסרת מכסה החירות וערכי העולם החופשי, שהתהדק מעל לראשה. סכומי העתק ששחרר לה אובמה, יחזרו ויציפו את המשק האיראני. עכשיו כבר תימצא ההזדמנות הנאותה לחדש במלואם את הסכמי הגרעין שנחתמו בעידן אובמה ולסיים בחסותם את פרוייקט הגרעין – בדיוק כפי שעשו הצפון קוראנים בעידן ביל קלינטון. מדינות ערב, שבעקבות הבהירות המוסרית והנחישות של הנשיא האמריקני, בחרו בשלום עם ישראל, צפויות עכשיו לחשב מסלול מחדש, נוכח האקדח הגרעיני האימתני המבצבץ מכיסו של השריף החדש והבלתי מעורער של המזה"ת.

צפון קוריאה, שהפכה למעצמה גרעינית בזכות הנשיא הדמוקרטי – ביל קלינטון (בזכות עסקה דומה להפליא לזו שחתם אובמה עם האייתולות) תחגוג כמובן את שיבת תאומו המזדקן של קלינטון ועדת הפרוגרסיבים הדמוקרטית שמפעילה אותו. צפוי כי צפון קוראה תנצל את הוואקום שייווצר בהרתעה האמריקנית, בכדי לסחוט את שכנתה שמדרום ואת יפן.

סין – נו טוב, היא בכלל המרוויחה הגדולה באמת. כל הסנקציות וכל המהלכים שקידם טראמפ בכדי לעצור את השתלטות המפלגה הקומוניסטית של סין על העולם, צפויים להיעלם מן הזירה. לא מדובר רק בהשתלטות כלכלית. לא מדובר רק בהשתלטות טכנולוגית, מדובר בהשתלטות הטוטליטריזם האדום על התודעה האנושית החופשית, מדובר על שיעבוד עמוק ומהותי של חירות האדם ברחבי אנושות כולה. בלי המגבלות שהטיל טראמפ שנעמד על מכסה הביוב הקומוניסטי הזה, צפויים כולנו להיכנס אל מסדי הנתונים הסיניים ולהיות נתונים כל העת לשטיפת המוח האיטית שלהם. אימפריית הרשע הזו, שמשעבדת מיליוני עובדי כפיה במחנות עבודה – מה שמאפשר לה בין היתר להציף את העולם במסיכות מגן במחירים שלא ניתן להתחרות בהם בכדי להתמגן מפני הווירוס שהם עצמם הפיצו – האימפריה הזו שמגדלת בני אדם בחוות גידול לצורך קטיעת ומכירת איבריהם לניתוחי השתלה, האמפריה הזו תצבע את כולנו בצבעי השעבוד השקט שלה, בתוך עולם ערכי שבו אין אלוהים.

רוסיה – האיראנים בחסות הרוסים כבר נמצאים לא הרחק מגבולנו הצפוני. פוטין, ככל דיקטטור, רוצה להרחיב את שליטתו ולהתפשט ללא גבול. הסחר והנשק הרוסי הם שהחזיקו את כלכלות איראן וצפון קוריאה ועיכבו את השפעת הסנקציות האמריקניות. 

מול הנשיא טראמפ, עוד התנהלה רוסיה בזהירות כלשהי. עכשיו, כששערי העולם ייפתחו בפני כל העריצויות, צפויה רוסיה לשחק תפקיד מרכזי, כחוט השני השוזר את מחרוזת כל הפנינים השחורות הללו ומספקת להן נשק מתוחכם, שווקים לכלכלותיהם ולגיטימציה בין לאומית – בחסות הצבא השני בגודלו בעולם.

החיזבללה והחמאס – יצאו במחולות ברחובות בירות ועזה. קרן השפע של הפטרון האיראני צפויה לגדול, מאזן הכוחות שהחל  לנטות נגדם בשל מתקפת השלום שהביאה הבהירות המוסרית של טראמפ לאזורינו, יחזור וייטה לטובתם. אובדן התמיכה הבין לאומית בישראל יגדיל את מרחב התמרון של ארגוני הטרור הללו, פעולות הטרור יגברו ובישראל מומלץ להכין את המטריות (כלומר את כיפות הברזל) ל"טיפטופים", שיהפכו ל"ממטרים עזים".

כל אלה הן כאמור, דוגמית בלבד.

היסוד העמוק והמשותף לאיום שמסתתר תחת כל מכסי הביוב הללו הוא – קריאת התיגר על הציוויליזציה המערבית כולה. מדובר בברבריות חדשה שמאיימת להחזיר את העולם לתוהו ובוהו – ויהא זה תוהו וובוהו אלים מודל דע"ש, או אלים  מודל black lives matter הנדחף בידי כוחות הפרוגרס. 

מכסה הביוב שהוא אולי החשוב מכל, שאותו זיהה ועליו נעמד הנשיא טראמפ הוא דווקא אותו מכסה שאינו חמוש ואינו מפעיל אלימות פיסית אלא טרור אידאולוגי בלבד, טרור שמבקש לפרק מהותית את כל הזהויות וכל המהויות.  מדובר בממשלות העל של אדוני הפרוגרס.

זוכרים את פאטו בנאסודה? התובעת הכללית של המוסד מטעם עצמו, זה המכונה בית הדין הבין לאומי בהאג? (מדובר, ללא ספק, באחד המעוזים הקדמיים של תנועת הפרוגרס).

היפיפיה הזו, שהיתה היועצת של נשיא גמביה וככל הנראה סייעה לו בביצוע פשעים נגד האנושות, היא זו שרודפת כיום אחר קציני צה"ל המחרפים נפשם בהגנה על כולנו מפני רוצחינו הערבים באיו"ש, בעזה ובלבנון. 

אבל בנאסודה לא נעצרת בצה"ל – היא החלה לרדוף גם חיילים אמריקניים. לטראמפ נמאס והוא החליט לנקוט נגדה באמצעים משפטיים בארה"ב –  באופן אישי, בדיוק באותה דרך בה פעלה בנאסודה. 

אין ערוך למעשה הנאצל הזה של טראמפ, משום שמדובר כאן בעמידה על עקרון שמירת הזהות הלאומית וריבונות הלאומים באשר הם. אין איזו ממשלה בין לאומית עלומה המולכת בשם ערכי הפרוגרס ומדינות העולם מוחקות את זהותן הנבדלת ומכפיפות את עצמן ואת אזרחיהן אליה ואל טרוריסטיות דוגמת בנאסודה. קונסטרוקציית הזהויות תישמר, 

יש זהות אנושית – 

והטרור שמטילים ארגוני צער בעלי חיים כביכול, לא יערבבו בינה לבין זהות כלל בעלי החיים. בצלם אלוהים ברא את האדם – רק את האדם.

ויש זהות מינית – 

והטרור שאנו חווים כשאנו מחפשים במסעדה שירותים לבני מיננו, אך מישהו העלים אותם, או הופכים מאבא ואמא להורה 1 והורה 2, לא ישנו את העובדה ש"זכר ונקבה ברא אותם" – אלוהים יוצר את הזהות הזו, ולא האדם.

ויש זהות משפחתית – 

והטרור שמטילים ארגוני הלהט"ב ומשפחה אחת לסוגיה, לא יערבבו בינה לבין אין סוף זהויות מומצאות. כי כשהכל זה משפחה, אז שום דבר זה משפחה והרי זו באמת המטרה האמיתית, לאיין את הזהות המשפחתית.

ויש זהות לאומית  – 

והטרור של בנסודה ושלל ארגוני הפרוגרס הפועלים כל העת בכדי למחוק אותה, לא ישנו את עובדת היסוד של "יצב גבולות עמים"

כי איך אמר הנשיא המדהים הזה בהצביעו אל-על – HE IS THE BOSS! (הוא הבוס).

וכל זה עתיד עכשיו להיעלם. כל הכוחות המבקשים להחריב את קונסטרוקציית היסוד של החברה שברא האל ולהשיב את העולם לתוהו ובוהו תחת סיסמאות ה'קידמה' הפרוגרסיביות, כל הכוחות הללו עתידים להרים עכשיו ראשם.

נפילת הציוויליזציה המערבית בידם – כבר כתובה על הקיר, וכמו רומה שנפלה ביד הברברים, כך נראים כיום רובעי פאר אמריקניים לאחר הביזה השחורה המקודמת בהתלהבות על ידי כל כוחות הפרוגרס. 

ומי אם לא מדינת ישראל – מדינת העם שמעיד על קיום האל, המדינה המגלמת בשמה את יעודה – כלומר 'ישראל' – ישרור האל, המדינה שעצם קיומה משמעו הוא ש HE IS THE BOSS!   תהפוך למטרת העל של כל הכוחות הללו שמשמעם I AM THE BOSS! 

WHO IS THE BOSS

זו היא המשמעות העמוקה של הבחירות שיהיו היום בארה"ב

ואת מחיר התשובה שתינתן שם,

נאלץ אנחנו לשלם – כאן.

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
3.7 10 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
יואל קירשברג
יואל קירשברג
6 months ago

רונלד רייגן כבר אמר:
"If fascism will come to the u.s. it will come in the name of librelizam"

שמשון לוי
שמשון לוי
7 months ago

מחכים ביותר ואכן יש לחשוש אבל בסופו של דבר התוצאות נקבעות אך ורק על ידי ה,בוס,

צבי דוקטורוביץ
צבי דוקטורוביץ
7 months ago

מקווה שהערכה שלך לא תתממש ויקרה נס וטראמפ ימשיך איתנו עוד 4 שנים

ירון מלכה
ירון מלכה
7 months ago

והלוואי שנתבדה כולנו וטראמפ כן ינצח בניגוד לתחזיות של המייןסטרים

trackback

[…] WHO IS THE BOSS […]

כתבות נוספות

היום ב 5×5נדבר על מה שלא תשמעו בחדשות נדבר על כך ש 4 אבות גרושים התאבדו בחודש האחרון בשל ניכור הורי – כך מדווחת

5X5

לפני פחות מחודש, התחוללה כאן מלחמה.לא סבב, קצת טילים, חיל אוויר – אתם יודעים – לא לאהיתה כאן מלחמה.אזרחים מפוחדים רעדו מפחד וחששו לצאת
כמו הטפטופים שבין הסבבים מעזה, עכשיו יש לנו "טפטופים" מבפנים – בקבוק תבערה על גן ילדים בלוד, זה הטפטוף החדש

מחשבים מסלול הפינה היומית #67

שלום לכםכ-1,100 ילדים בגילאי 12 עד 16 התחסנו ביום החיסונים הראשון שבו אושר עבורם החיסון – כך מדווחת קופת החולים הכללית.אינני יודע מה קצב
האם הורים שמשתפים את הילדים שלהם בחיסון הניסיוני של פייזר הם הורים אחראיים?

מחשבים מסלול - הפינה היומית #66

שלום לכם. זוכרים את הניווטים בנגב?כל מי שעבר קורס פיקודי, מקורס מכ"ים ועד קורס קצינים, זוכר את לילות הירח בעת שניווט במישורים הללו. לכל
היהודים כאן כדי להישאר, וכאז כן היום, מי שחושב לגרשם, גומר בסוף במחנות הפליטים בסוריה ובלבנון

מחשבים מסלול #65

שלום לכם הר הבית בידנו! כך הכריז מפקד חטיבת הצנחנים, השבוע, לפני 54 שנים. בששה ימים של פלאות ומסירות נפש, קיבלנו במתנה את מלוא
אם דגל ישראל לא יונף בהר, אלף מצעדים ומיליון דגלים מחוצה לו לא יעצרו את התפוררות הריבונות הישראלית בארץ כולה

מחשבים מסלול - הפינה היומית #64

כח אֶפֶס כִּי-עַז הָעָם הַיֹּשֵׁב בָּאָרֶץ וְהֶעָרִים בְּצֻרוֹת גְּדֹלֹת מְאֹד וְגַם-יְלִדֵי הָעֲנָק רָאִינוּ שָׁם.  (במדבר. יג.) ל. … עָלֹה נַעֲלֶה וְיָרַשְׁנוּ אֹתָהּ כִּי-יָכוֹל נוּכַל לָהּ.
כל המרגלים אשר שלח משה לתור את הארץ היו ראשי בני ישראל. כיצד זה חזרו כולם מאותו מסע ובפיהם מסקנות שונות בתכלית?

פרשת השבוע

האם זכורה לכם בגידה של השמאל בבוחריו?איזה מנהיג שמאל שמחיל ריבונות?מפלגה שעורקת לגוש הימין ומאפשרת לו להרכיב ממשלה?למה זה קורה רק לימין עם מנהיגיועם
האם זכורה לכם בגידה של השמאל בבוחריו? למה זה קורה רק לימין עם מנהיגיו?

5X5 הלייב השבועי

מאת: מנחם מרדכי ישראלי העולם הפרוגרסיבי של ימינו מנסה לייצר מצג שווא של שיוויון, כל בני האדם שווים. רעיון השיוויון נמצא כבר בגישתו המהפכנית
מאת: מנחם מרדכי

כותב אורח

אקטואליה ופוליטיקה

כתבות פופולריות

היום ב 5×5נדבר על מה שלא תשמעו בחדשות נדבר על כך ש 4 אבות גרושים התאבדו בחודש האחרון בשל ניכור הורי – כך מדווחת

5X5

כמו הטפטופים שבין הסבבים מעזה, עכשיו יש לנו "טפטופים" מבפנים – בקבוק תבערה על גן ילדים בלוד, זה הטפטוף החדש
לפני פחות מחודש, התחוללה כאן מלחמה.לא סבב, קצת טילים, חיל אוויר – אתם יודעים – לא לאהיתה כאן מלחמה.אזרחים מפוחדים רעדו מפחד וחששו לצאת

מחשבים מסלול הפינה היומית #67

האם הורים שמשתפים את הילדים שלהם בחיסון הניסיוני של פייזר הם הורים אחראיים?
שלום לכםכ-1,100 ילדים בגילאי 12 עד 16 התחסנו ביום החיסונים הראשון שבו אושר עבורם החיסון – כך מדווחת קופת החולים הכללית.אינני יודע מה קצב

מחשבים מסלול - הפינה היומית #66

נדרשת הנהגה שמחזירה את עזה לריבונות ישראלית, לא בדיעבד, כי אין לנו ברירה, אלא לכתחילה, פשוט משום שעזה היא חלק בלתי נפרד מא"י
             "בחזון השלום שלי חיים שני עמים זה לצד זה בארץ הקטנה שלנו, לכל אחד ההמנון שלו, הדגל שלו והשלטון שלו"                     בנימין נתניהו

קריאת כיוון #17

היהודים כאן כדי להישאר, וכאז כן היום, מי שחושב לגרשם, גומר בסוף במחנות הפליטים בסוריה ובלבנון
שלום לכם. זוכרים את הניווטים בנגב?כל מי שעבר קורס פיקודי, מקורס מכ"ים ועד קורס קצינים, זוכר את לילות הירח בעת שניווט במישורים הללו. לכל

מחשבים מסלול #65