12/12/2008 – ט״ו בכסלו ה׳תשס״ט

עכשיו המבחן האמיתי – ליכוד של ביבי או ליכוד של העם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אין תגובות

image_print
שיתוף ב print
הדפס

ביום שישי בבוקר התיישבתי לכתוב אל אלפי הפעילים הנפלאים שמסרו נפשם עבורי ולהסביר את החלטתי שלא לפנות אל מערכת המשפט. זה לא כל כך קל להתרכז כי הטלפונים לא מפסיקים לצלצל ואנשים לא מפסיקים להתחנן שאחזור בי מהחלטתי. אז סגרתי את כל הטלפונים אבל היות והיה טלפון חשוב אחד שהייתי צריך לענות לו, השארתי קו אחד פתוח לכמה דקות ובדיוק באותו רגע התקשר – יורם שפטל. “אוחחח” – נאנחתי לעצמי – “עוד עו”ד שיסביר לי עכשיו עד כמה הסיכויים גבוהים ואיזו טעות אני עושה”. “משה” אמר יורם מעבר לקו – “יש לך דקה וחצי לשמוע אותי?” “דקה” – עניתי בניסיון לקצר את הנאום הצפוי… “תשמע” – המשיך יורם – “מרגע ששמעתי את החלטת וועדת הבחירות פחדתי שתתקשר אלי, משום שבהתחלה חשבת לפנות לבתי המשפט ואני פחדתי שתפנה אלי בכדי שאייצג אותך ויידעתי שיהיה לי מאוד לא נעים לסרב לך”. “אבל מאוחר יותר כש ‘ירד לך האסימון’ והודעת באולפן ‘מבט’ שאינך מאמין במערכת הזו – דיברת מתוך גרוני, אמרת דברים מדויקים וחשובים – אני – כעורך דין וותיק אומר לך שאתה עושה את הדבר הנכון והמדוייק ביותר – האמת היא שאין ולא היתה לך שום ברירה אחרת”.

*

עמדתם שעות בתורים, עבדתם כמטורפים והנה אני זורק כביכול את ההישג הנפלא שהשגתם ומאפשר לכמה חשודים בפלילים להעביר אותי במצוות ביבי למקום ה 36 בלי לערער. אבל דעו שלא זרקתי את ההישג אלא הפכתי אותו למשהו הרבה יותר חזק ומשמעותי. בראיה אמונית, ייתכן שסיבב ריבונו של עולם את העניינים כך שאגיע למקום העשרים ברשימה, בדיוק מהסיבה הזו – בכדי להעמיד אותנו במבחן הזה ובכדי שננצח בו וננהיג את המדינה הרבה יותר מהר ממה שלכולם היה נדמה.
במבט ראשון זה נראה מטורף – הרי ה”קייס” שלי הוא “קייס” בטוח. הסיפור של הרשימה הארצית בה שובצתי, שונה ונפרד לגמרי מהסיפור של מיכי רצון ואהוד יתום ששובצו במחוזות. על פי החוקה, הרשימה הארצית כוללת את 20 המקומות הראשונים ובמידה ואין בה שתי נשים, אזי המקום העשרים ישוריין לאשה. אבל מה לעשות וארבע נשים שובצו לפני ברשימה הארצית. אין דרך אחרת להבין את הכתוב בחוקה בענייני. זה לא הסיפור של מיכי רצון ואהוד יתום, זה סיפור אחר לגמרי וכל עורכי הדין מימין ומשמאל מאוחדים היו בדעה שאי אפשר להפסיד בעתירה הזו. אז למה החלטתי את ההחלטה הזו?

*

כולנו חשים שמתחולל כאן משהו הרבה יותר גדול, הרבה הרבה יותר גדול – מאשר סתם ריצה לכנסת. זה יותר גדול ממני, יותר גדול מביבי, יותר גדול מהליכוד. מה שעומד כאן להכרעה הוא לא אם פייגלין יהיה בכנסת או כמה מנדטים יקבל הליכוד. מה שעומד כאן להכרעה הוא השאלה האם מדינת ישראל תחזור לידי עם ישראל או שתישאר שבויה בידי אותו רודן נסתר שיוסיף ויפורר אותה עד קיצה. ” הבג”ץ הוא ביתי” – אמר השופט חשין – “מי שירים יד על ביתי אגדע את ידו…”. בעידנה דריתחה – יצא המרצע מהשק. בית המשפט בישראל אינו של העם והשופטים אינם שליחי ציבור. זו אחוזתם הפרטית של קבוצה קטנה שמינתה עצמה ומייצגת ערכים מהופכים לערכי האומה. ובית המשפט הוא אבן הראשה של כל אותן מערכות תקשורתיות, כלכליות, ביטחוניות ואחרות – השולטות בישראל מעל לדמוקרטיה ומוליכות אותה אל קיצה. למה העבירו אתמול עוד מליוני מזומנים לאוייבנו? למה שיחררו עוד מאות רוצחים? למה לא מגיבים לקסאמים? למה ממשיכים לחזק את אוייבנו ולפורר את המדינה היקרה שלנו? למה לא משחררים את פולארד? התשובה היא שמדינתנו נשלטת על ידי רודנות נעלמה בעלת מאוויים אחרים לגמרי מהציבור הרחב.

את כל זה הם עושים באמצעות הליכוד. הליכוד סופג את קולות הרוב היהודי ונותן להמונים את האשליה כאילו יש להם זכות בחירה וממילא גם חובת ציות להחלטות שמתקבלות “בזכות” בחירתם. אלא שבפועל דואג הרודן הנסתר לכך שהעומד בראש הליכוד יעשה את דברו ו”כולם מרוצים” הרוב היהודי מנצח בבחירות והמדינה נותרת אחוזתם הפרטית של חשין, אברמוביץ’ וחבר מרעיהם.

בואו ונשים עכשיו את האמת על השולחן. אילו לא התמודדתי על ראשות הליכוד בעבר, אילו לא היה ברור לגמרי שאתמודד על הראשות גם בעתיד, לביבי לא היתה שום בעיה איתי. אבל לביבי ולרודנות הנסתרת השולטת בו ברור שלא מדובר כאן בעוד ח”כ ברשימת הליכוד. מדובר כאן במנהיגות חדשה ההולכת ומתפתחת בליכוד- מנהיגות שתחליף את ביבי בבוא העת ותנתק את האזיקים בהם נכבל הרוב היהודי לרודנות השמאל.
לכן חשוב היה כל כך לנתניהו שלא אכנס לכנסת. אמנם סייענו בעיצוב רשימת ח”כים מעולה שנאמני הארץ מככבים בראשה. אבל צריך להבין שכל עוד אין בתוך הליכוד מנהיגות אלטרנטיבית לזו של ביבי – כל הנאמנים לא יוכלו לו כפי שלא יכלו בסופו של יום לעצור את שרון (משום שביבי לא היה מנהיג).
לכאורה משמעות הדבר היא שהייתי חייב עוד יותר לגשת לבית המשפט ולדאוג לביסוסי ברשימה. אך האמת היא הפוכה. אם הכרזתי מלחמה על אותו רודן נסתר ובשעת המבחן זחלתי אליו ונכנסתי לכנסת מכוחו – הרי שכל פיטפוטי לא היו אלא כצפצוף הזרזיר. אם הבג”ץ היה דוחה את בקשתי לא יכולתי לטעון דבר מחוץ לכנסת, שכן אני הייתי זה שהכיר בסמכותו ופנה אליו. ואם הבג”ץ היה מקבל את בקשתי לא הייתי יכול לפעול נגדו מתוך הכנסת, שכן כל מעמדי אינו אלא מכח הכרתי בו ופנייתי אליו.

זכרו מה עומד כאן להכרעה! האם מדינת ישראל תחזור לידי עם ישראל או שתישאר שבויה בידי אותו רודן. בכדי להוביל את המהפכה הנדרשת אני צריך להיבחר אך ורק בזכותכם, אני לא יכול להוביל את המהפכה הזו כשעל צוארי רובצות שלשלאות הרודנות הרעה הזו.

דעו – מה שהיה עד עכשיו יתגמד לעומת מה שעוד יהיה. אנו עומדים בפתחה של מהפכה גדולה. לנתניהו אין את הכלים התודעתיים וגם לא את היכולת להתמודד עם האתגרים שיעמדו מולו באופן מידי. אין זה משנה כמה רחבה תהיה הממשלה שיקים (אם יקים), בתוך זמן קצר – פחות משנה – תהיה שוב התמודדות על ראשות הליכוד. ההתמודדות הזו תבוא מתוך משבר גדול ואם נשמור את עצמנו נקיים מאוד ומדוייקים מאוד – העם ייתן בנו את אמונו. כבר עכשיו התמיכה העממית שזכיתי בה עולה על כל דמיון. אסור לנו עכשיו לזייף במילימטר. כל זיוף יגזול מאיתנו את פירות הניצחון. בורא עולם הביא אותנו למצב שבו אנו מנצחים כל הזמן, והניצחון הזה ילך וייגבר. אבל אני לא יכול לעשות את זה לבדי. אני צריך אתכם, אני צריך את אמונכם, את מסירות נפשכם ואת תפילתכם. אל תיפול רוחכם. ביבי דוחק אותי אל מחוץ לרשימה בכדי לדחוק אתכם אל מחוץ למגרש הליכודי. הוא רוצה לדחוק אתכם אל מחוץ למגרש שהופך אתכם למנהיגי האומה, המגרש שמעביר את המדינה היקרה שלנו מידיהם של האברמוביצ’ים לידיכם. אם תעזבו את הליכוד ולא תצביעו ליכוד – ביבי יעלוץ. תבינו שעכשיו זו שעת המבחן הגדול. האם נפקיר את הליכוד בידיו של ביבי ונקבל שוב ליכוד של חורבן – או שנתעשת, נסתער על ה’בסטיליה’ הזו והליכוד יהיה ליכוד של פייגלין ליכוד של בנין וגאולה.
עכשיו המבחן – האם הליכוד זה אתם או נתניהו, האם אתם העם או ששוב נפקיר את העם בידי חשין,אברמוביץ’, וחבר מריעיהם.

הכל נתון עכשיו בידיכם. ביבי הוא תופעה חולפת ואתם צריכים להחליט אם לתת לאיש הזה לייאש אתכם ולדחוק אתכם אל מחוזות סקטוריאליים חסרי משמעות.

זוהי שעת המבחן הגדולה- עלינו להפוך את הייאוש שזורקים בנו השמאל ונתניהו לתנופת הסתערות וניצחון גדול.
ניתפקד ביתר שאת, נצביע בהמונינו לליכוד, נכניס אותי ואת חברי לכנסת – ובע”ה יהיה לנו ליכוד אמיתי! ליכוד שיבנה במקום להרוס, ליכוד שבראשו תעמוד במהרה הנהגה אמונית שתושיע את ישראל.

לתקן עולם במלכות ש-די

משה פייגלין

image_print
מזדהה? נהנת מהתוכן?
כדי שנוכל לגדול ולהמשיך במלאכה אנו זקוקים גם להשתתפותך.
להשתתפות לחץ כאן
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות נוספות

את שידור הלייב 5X5, נקדים השבוע לרגעי הדימדומים שבין יום הזיכרון ליום העצמאות – ביום רביעי בשעה 17:00 ויעסוק כמובן במהותם של שני הימים
את שידור הלייב 5X5, נקדים השבוע לרגעי הדימדומים שבין יום הזיכרון ליום העצמאות – ביום רביעי בשעה 17:00 ויעסוק כמובן במהותם של שני הימים האלה. כרגיל אתם מוזמנים להשאיר כאן את שאלותיכם בכתב – ומוזמנים בשמחה גם להצטרף לשידור לשיחה חופשית בשלב השאלות.

5X5

אני רוצה לדבר על שני חברי כנסת שקשרתי עמם קשר ידידות והערכה.יש יותר משניים- אבל מה שמייחד את השניים הללו שאצל כל אחד מהם
גם אצל ידידי אילן ז”ל וגם אצל ידידי איתמר יבדל לחיים טובים וארוכים, תלויה היתה בסלון תמונה של אדם שקטל המונים. איש לא מרר את חייו של אילן בגלל תמונתו של רוצח ההמונים התלויה בביתו.

מחשבים מסלול #198

בואו נדבר על עובדות, ועל אמת היסטורית ומדעית. בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של היטלר ימח שמו עם הדיבוב האנגלי
בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של האשמדאי. בדיעבד הסתבר שהנאום המוקרן ברקע הציטוטים באנגלית, הוא רק אילוסטרציה, לציטטות הנאמרות שם מפיו של היטלר ימ”ש.

מחשבים מסלול #197

א וַיְדַבֵּר ה’ אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר. ב דַּבֵּר אֶל-כָּל-עֲדַת בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל וְאָמַרְתָּ אֲלֵהֶם קְדֹשִׁים תִּהְיוּ כִּי קָדוֹשׁ אֲנִי ה’ אֱ-לֹהֵיכֶם. ג אִישׁ אִמּוֹ וְאָבִיו תִּירָאוּ וְאֶת-שַׁבְּתֹתַי
קדושים תהיו, כלומר נבדלים, מוקדשים למטרה מיוחדת, מרוממת. אבל התורה ענקית. מהי בתמצות הנקודה המיוחדת המבדילה ומקדישה אותנו?

פרשת השבוע

בערב יום השואה, הודיע שר החוץ האמריקני, כי איראן עשויה להגיע אל הפצצה הגרעינית בתוך מס שבועות. שידור הלייב השבועי (5×5) יוקדש כמובן ליום
מוזמנים לעלות, לשאול ולשוחח בשידור חי בהודעה למספר 055-912-2121

5X5

למה היתה שואה?אנחנו בורחים מההסבר כי הוא לא נח לנו. אנחנו בורחים מההסבר, אל תשובות מדהימות כגון – בכל אדם חבוי איזה נאצי קטן,
בצד אחד נמצא העם היהודי, עשרת הדברות שהביא לעולם ועימן המצפון והמוסר האנושי – ומן הצד השני נמצא הזיקוק המוחלט והגלוי ביותר של הרוע והשטניות שהופיעו אי פעם על בימת ההיסטוריה, הלו הם – היטלר יימח שמו וגרמניה הנאצית.

מחשבים מסלול #196

הר הבית העומד שוב במרכז המתיחות, ימי הזיכרון וכמובן יום ירושלים, הביאו אותי אל ביתו של הרב של הרב ישראל אריאל, צנחן ומשחרר ירושלים,
הר הבית העומד שוב במרכז המתיחות, ימי הזיכרון וכמובן יום ירושלים, הביאו אותי אל ביתו של הרב ישראל אריאל, צנחן ומשחרר ירושלים, ונשיא מכון המקדש.

הפודקאסט #40

האם ראיתם פעם בחורים דתיים משחקים כדורגל בתוך בית כנסת? ולא סתם בית כנסת, בית הכנסת המכובד והמקודש ביותר במדינה, בית כנסת בן יותר

מחשבים מסלול #195

אקטואליה ופוליטיקה

כתבות פופולריות

את שידור הלייב 5X5, נקדים השבוע לרגעי הדימדומים שבין יום הזיכרון ליום העצמאות – ביום רביעי בשעה 17:00 ויעסוק כמובן במהותם של שני הימים האלה. כרגיל אתם מוזמנים להשאיר כאן את שאלותיכם בכתב – ומוזמנים בשמחה גם להצטרף לשידור לשיחה חופשית בשלב השאלות.
את שידור הלייב 5X5, נקדים השבוע לרגעי הדימדומים שבין יום הזיכרון ליום העצמאות – ביום רביעי בשעה 17:00 ויעסוק כמובן במהותם של שני הימים

5X5

גם אצל ידידי אילן ז”ל וגם אצל ידידי איתמר יבדל לחיים טובים וארוכים, תלויה היתה בסלון תמונה של אדם שקטל המונים. איש לא מרר את חייו של אילן בגלל תמונתו של רוצח ההמונים התלויה בביתו.
אני רוצה לדבר על שני חברי כנסת שקשרתי עמם קשר ידידות והערכה.יש יותר משניים- אבל מה שמייחד את השניים הללו שאצל כל אחד מהם

מחשבים מסלול #198

בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של האשמדאי. בדיעבד הסתבר שהנאום המוקרן ברקע הציטוטים באנגלית, הוא רק אילוסטרציה, לציטטות הנאמרות שם מפיו של היטלר ימ”ש.
בואו נדבר על עובדות, ועל אמת היסטורית ומדעית. בפינת מחשבים מסלול לקראת יום השואה, הבאתי את נאומו של היטלר ימח שמו עם הדיבוב האנגלי

מחשבים מסלול #197

קדושים תהיו, כלומר נבדלים, מוקדשים למטרה מיוחדת, מרוממת. אבל התורה ענקית. מהי בתמצות הנקודה המיוחדת המבדילה ומקדישה אותנו?
א וַיְדַבֵּר ה’ אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר. ב דַּבֵּר אֶל-כָּל-עֲדַת בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל וְאָמַרְתָּ אֲלֵהֶם קְדֹשִׁים תִּהְיוּ כִּי קָדוֹשׁ אֲנִי ה’ אֱ-לֹהֵיכֶם. ג אִישׁ אִמּוֹ וְאָבִיו תִּירָאוּ וְאֶת-שַׁבְּתֹתַי

פרשת השבוע

מוזמנים לעלות, לשאול ולשוחח בשידור חי בהודעה למספר 055-912-2121
בערב יום השואה, הודיע שר החוץ האמריקני, כי איראן עשויה להגיע אל הפצצה הגרעינית בתוך מס שבועות. שידור הלייב השבועי (5×5) יוקדש כמובן ליום

5X5